З якого віку дитина повинна йти до школи – з шести чи семи років?

“У липні наступного року моєму синові виповниться шість років. Зараз він ходить на підготовчі заняття, а з вересня піде до школи. Син знає цифри, букви, але є проблема з поведінкою: непосидючий, під час роботи лягає на письмовий стіл, неправильно тримає ручку. Тож замислилася, чи варто віддавати його до школи наступного року, чи через рік. Порадьте, будь ласка, з якого віку дитина повинна йти до школи – з шести чи семи років?”

Уляна Копичак, м. Львів


– Радила б вам віддати сина до школи зі семи років. До цього часу провідна діяльність та пізнавання світу для нього – гра. Після семи років пізнавальна функція – вже навчання. 
Між шістьма і сімома роками в житті дитини настає важкий кризовий період, подібний до підліткового, відбуваються інтенсивні пертурбації: організм росте, змінюється формула крові, робота мозку, дозрівають аналізатори – слух, зір, координація рухів. В зазначений період практично не функціонує імунна система. 
Отож якщо в цю кризову фазу дитину ще й віддати до школи, де їй треба буде адаптуватися і вчитися (а ресурсу для цього не вистачає), то вона почне хворіти, в неї швидше викривиться хребет, почнуться хронічні та алергічні недуги. 
Кращого фахівця, який розумітиме дитину, аніж мама, немає. Тому коли йти дитині до школи, повинні визначати батьки, а не бабусі, дідусі, сусіди. Якщо ж у батьків виникли бодай якісь сумніви, раджу звернутися до психологів.

Також читайте текст про те, як адаптувати школярика до навчально го процесу, на що передусім мають звернути увагу батьки та якої допомоги чекає від них дитина.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8313 / 1.53MB / SQL:{query_count}