Як змусити дитину менше часу проводити за комп’ютером і спілкуватися в соцмережах?

“Нашому синові десять років. Щоразу, як приходжу з роботи, він сидить за комп’ютером. Каже, що спілкується в чаті з друзями. Що він там робить так довго, невідомо, але вчитися не хоче, на вулицю не виженеш. Дружину майже не слухає. Рятує те, що часто після роботи комп’ютер потрібен мені. Порадьте, будь ласка, як змусити дитину менше часу сидіти за комп’ютером і спілкуватися в соцмережах?”

Андрій Кузик, м. Львів


Психотерапевт, завідувач Львівського обласного центру дитячої психотерапії та сімейного консультування Мар’яна Нартікова:
– Не сидіть довго за комп’ютером самі, тоді так не робитиме і ваш син. Діти завжди вчаться всього від нас, батьків. Більше спілкуйтеся наживо!
Очевидно, від соціальних мереж нам і нашим дітям відмовитися уже не вдасться. Але підходьте до цього питання з розумом. Наприклад, поясніть синові, що спілкування в інтернеті можливе лише після того, як він зробить уроки, виконає всі свої обов’язки, піде, приміром, на гурток. І якщо син все це зробить, повірте, сидіти в соцмережах йому вже не захочеться.
І ще одне: навіть якщо ваш син зареєстрований у соціальних мережах, то повинен знати, що мама і тато це контролюватимуть. Батьки зобов’язані знати, з ким дитина спілкується, які теми обговорює, які фото виставляє. 
І якщо вона усвідомить, що її контролюють, зайвого собі не дозволить. Але якщо компромісу все ж не знайдете – позбудьтеся комп’ютера!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8348 / 1.53MB / SQL:{query_count}