На яку біржу – міську чи обласну – потрібно звертатися переселенцеві з Криму у Львові?

“Коли в рідному Судаку стало небезпечно залишатися, ми з дружиною забрали дітей і переїхали до друзів зі Львова. Якийсь час жили на власні заощадження, але скоро зима, хотілося б влаштуватися на роботу. Нещодавно я зібрав необхідні документи для того, аби отримати статус безробітного. Порадьте, будь ласка, на яку саме біржу – міську чи обласну – потрібно звертатися переселенцеві з Криму у Львові?”

Ярослав Коростецький, м. Львів


Оксана Яковець, заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації:
– Передовсім переселенцям зі сходу або Криму варто зареєструватися в управлінні соцзахисту за місцем тимчасового проживання. У Львові це можна зробити за адресою: вул. Митрополита Андрея, 10, кабінет 412. 
Але якщо людина вже зареєстрована у нашій базі даних переселенців, то її скерують у відповідний центр зайнятості, де вона зможе отримувати інші належні їй пільги та гарантії. Крім того, з управлінням соцзахисту співпрацюють інші державні структури, активісти, які допомагають знайти житло, речі, в тому числі й роботу, а дітей  влаштувати у садочки або школи.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8107 / 1.53MB / SQL:{query_count}