У яких випадках встановлення газового лічильника є платним?

“Напередодні нового опалювального сезону вирішили поставити удома газовий лічильник. Купили його у однієї з фірм-виробників, проте коли нам прийшли його встановлювати, виявилося, що ця послуга Львівгазу платна. Скажіть, будь ласка, у яких випадках за встановлення газового лічильника треба платити і чи можна зробити це безкоштовно?”

Зеновія Коваленко, м Львів


Оксана Горак, менеджер зі зв’язків з громадськістю ПАТ “Львівгаз”: 
– З 9 липня 2011 року набув чинності Закон України №3533-VI від 16.06.2011р. “Про забезпечення комерційного обліку природного газу”, згідно з яким у ПАТ “Львівгаз” діє програма безкоштовного встановлення лічильників газу для населення. Тобто треба просто дочекатися своєї черги.
Відповідно до Закону України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу”, лічильники повинні бути встановлені безкоштовно споживачам (залежно від наявного у них газового обладнання) в такі терміни:
– якщо встановлені газові плити та газові нагрівачі – до 1 січня 2016 року;
– якщо встановлена тільки газова плита – до 1 січня 2018 року;
– для споживачів, які використовують природний газ комплексно (опалення, підігрівання води, приготування їжі), встановлення безкоштовних лічильників завершилось 1 січня 2012 року!
За умови нової газифікації об’єкта чи реконструкції вже діючої системи газопостачання лічильники газу встановлюють коштом споживача. У такому випадку вам необхідно звернутися в Центр обслуговування споживачів ПАТ “Львівгаз” у місті Львові або в “єдине вікно” вашого районного управління з експлуатації газового господарства з письмовою заявою. 
Із собою треба мати паспорт та ідентифікаційний код. Єдине застереження – знадобиться попередня оплата всіх робіт, пов’язаних зі встановленням газового лічильника!
06.11.2014 23:00
Sergey Rse

У нас в квартирі в грудні 2013р. ПАТ Львівгаз відповідно до вказаного Закону встановив, опломбував і ввів в експлуатацію "безкоштовний" лічильник газу, не взявши за встановлення і лічильник нічого. Через 10 місяців представник ПАТ "Львівгаз", при перевірці заявляє, що лічильник встановлено неправильно, з порушенням норм, і вимагає перевстановлення лічильника за 1500,00 грн. Ось так в нас Львівгаз "розводить" користувачів і встановлює так-звані "безкоштовні" газові лічильники. Кому цікаво - завітайте на вул.Скорини, поцікавтесь.


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7905 / 1.57MB / SQL:{query_count}