На прощу до Києва

16-17 серпня відбудеться II Всецерковна проща УГКЦ до патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві

Ми маємо чимало прощ до місць, які уславилися проявами Божої благодаті впродовж століть – до чудотворних ікон, місць об’явлень Богородиці чи особливої опіки святих. 
Це віками намолені тисячами паломників місця, де одразу переживаєш особ­ливі відчуття. Проте життя триває, і ми отримуємо нові ласки. Торік на релігійній мапі України з’явилась ще одна точка – патріарший собор Воскресіння Христового в Києві. На І Всецерковну прощу УГКЦ до нього прибуло понад 20 тисяч вірян та більш ніж 700 священиків.
Цього року II Всецерковна проща до патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві відбудеться 16-17 серпня, повідомляє департамент інформації УГКЦ. Цьогорічна проща приурочена до 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля. Тож і програма паломництва розпочнеться з відкриття у крипті собору виставки, присвяченій цій темі.
Крім того, в перший день прощі в залі під храмом транслюватимуть документальні фільми про життя УГКЦ. Продовжиться перший день паломництва фестивалем хорів, який стосуватиметься поезії Кобзаря (сцена на території собору). Потім відслужать вечірню, утреню і панахиду за загиблими на Майдані та на сході України. Вечір закінчиться духовно-мистецькою програмою і нічними чуваннями. Завершиться проща в неділю, 17 серпня, архиєрейською божественною літургією, яку очолить глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Після цього освятять воду в Дніпрі.
Нагадаємо, що наріжний камінь собору Воскресіння Христового було закладено 2002 року. Храм будували соборно – на пожертви вірних українців з усього світу. А торік 18 серпня під час Міжнародної всецерковної прощі до патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві з нагоди 1025-ліття Хрещення Русі-України, відповідно до рішення Постійного синоду єпископів УГКЦ, який був скликаний 2013 року в Княжичах біля Києва, відбулося урочисте освячення будівлі храму.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7802 / 1.53MB / SQL:{query_count}