Екскурсія на папську ферму

Не тільки сади Барберіні, а й увесь сільськогосподарський комплекс Папських вілл стане доступним для туристів

Папські ферми в Кастель-Гандольфо можуть стати відкритими для туристів, розповів Ватиканському радіо директор Папських вілл Освальдо Жанолі. 
У цьому великому сільськогосподарському комплексі виробляють продукти до столу Святішого Отця і ватиканського супермаркету. Папські ферми розташовані на околицях літньої резиденції римських понтифіків: тут розводять домашніх тварин, тримають бджіл, на полях вирощують овочі та фрукти, є оливкові й фруктові сади. На думку керівництва Папських вілл цей об’єкт може бути цікавим для туристів, як і сади Барберіні в Кастель-Гандольфо, відкриті для відвідин 1 березня 2014 року.
П’ять останніх місяців засвідчили великий інте­рес туристів і ЗМІ до цього об’єкта, розповів Освальдо Жанолі. На його думку, така увага невипадкова, бо на території папських садів є унікальні квіткові алеї, дерева і чагарники, площі, скульптури та археологічні об’єкти епохи імператора Доміціана, а також тераси, з яких відкривається чудова панорама на регіон Лаціо – аж до блакитної лінії морського горизонту.
Ще з XVI ст. резиденція в Кастель-Гандольфо, загальна площа якої становить близько 55 гектарів, була місцем літнього відпочинку понтифіків, але Папа Франциск відмовився продовжувати цю традицію і вирішив проводити літо у Ватикані. Частину Папських вілл, а саме чудові сади Барберіні, він побажав відкрити для туристів. Їх відвідування можливе тільки в супроводі екскурсовода. Тривалість візиту – 90 хвилин, вартість квитка – 26 євро, повідом­ляє сайт Радіо Ватикану.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8692 / 1.53MB / SQL:{query_count}