За мир і свободу

Апостольський нунцій в Україні попросив католиків світу молитися за нашу державу

А Архиєпископ Томас Ґалліксон нагадав про велике значення нашої держави для Католицької церкви: саме в Україні існує найбільша у світі східна католицька церква. Присутність християнства тут дуже важливе, визначає орієнтацію нації. 
Крім того, Православна церква зазнала, на думку нунція, важливого розвитку. Традиційно пов’язана з владою, за часів Януковича вона опинилася перед великою дилемою, але зрештою стала на бік суспільства. 
“Хочу попросити про молитву за жителів України, за  всю країну, щоб вдалося знайти спосіб, щоб  Україна все пережила і не впала в хронічну дестабілізацію, – сказав  він у інтерв’ю Радіо Ватикану. – Боюся, якщо дестабілізація утримуватиметься, Католицька церква зникне з України. Тому що як батьки зможуть очікувати, що їхні діти залишаться на батьківщині, якщо вони тут не матимуть перспектив на майбутнє? Вже зараз католики становлять меншість. 
Найбільше перебуває під загрозою зникнення Греко-католицька церква, і це пов’язано з переслідуванням із боку Росії та тих, що ніколи не приймали існування цієї чудової Церкви, яка є нашим великим багатством і гордістю. Тому прошу вас молитися, щоб Бог у своїй милості просвітив українців, щоб дав їм мир і свободу”. Повідомляє “Католицький оглядач”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8377 / 1.52MB / SQL:{query_count}