Чи варто користуватися парфумами в жарку погоду?

“Нещодавно придбала французькі парфуми. Консультант у магазині порадила користуватися ними тільки увечері, коли вже не так спекотно, бо компоненти, які в них присутні, можуть зашкодити здоров’ю, якщо на шкіру потраплятиме пряме сонячне проміння. Скажіть, будь ласка, чи варто користуватися парфумами у спеку?”

Надія Герушинська, м. Львів


Світлана Гошкіна, дерматолог:
– Користуватися парфумами у спеку можна, але помірно. Бо якщо зловживатимете ними удень, коли шкіра швидко і часто пітніє, на тілі можуть появитися алергічні реакції. 
Перед виходом на вулицю спекотної днини спочатку треба намаститися сонцезахисним кремом, а вже після цього нанести невелику кількість парфумів. Якщо йдете засмагати і уже скористалися сонцезахисним кремом, парфумитися не варто – на тому місці, де ви нанесли парфуми, можуть залишитися плями. 
А якщо вже не можете обійтися без улюбленого запаху, замініть парфуми туалетною водою. Різниця між ними у тому, що концентрація ароматичних речовин в туалетній воді нижча, а тому запах менш стійкий і ненав’язливий як для оточення, так і для вас. Ще один вихід – ароматизоване молочко для тіла, гель для душу або спрей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7812 / 1.53MB / SQL:{query_count}