Із Самбора до Зарваниці

У дев’яту Міжнародну пішу прощу вирушать родини мігрантів та всі охочі

Помолитись за свої родини, за мир у країні, попросити в Пресвятої Богородиці заступництва на всякий час і на кожному місці для своїх рідних і близьких вирушать на традиційну прощу із Самбора до Зарваниці родини мігрантів та всі охочі. 
Проща триватиме 10 днів, її протяжність – майже 250 км. До прощі можна долучитися в будь-якій точці маршруту, що проляже через три області: Львівську (Самбір – Дрогобич – Стрий), Івано-Франківську (Велика Тур’я – Калуш – Бурштин)  і Тернопільську (Ливинів – Підгайці – Зарваниця).
Початок прощі – 1 серпня. О 7.00 – літургія в храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Самборі. О 9.00 паломники вирушать в дорогу.

Орієнтовна щоденна програма паломництва
7.30 – 8.30 – літургія; 
8.45 – сніданок біля церкви; 
9.30 – вихід; 
13.30 – 16.20 – молитва у храмі, обід, праця в групах, зустріч з вірними, вихід; 
20.00 – молитва у храмі, вечеря, зустріч з вірними (для охочих – нічні чування).
Зі собою треба взяти: молитовник, вервичку, плащ-накидку від дощу, спальний мішок або покривало, змінне взуття та одяг (вишиванку), ліхтарик, ложку, миску, горнятко, гроші на повернення та незаплановані витрати, необхідні медикаменти. Радимо йти у зручному (випробуваному) взутті.
На нічліг прочан братимуть родини та школи. Харчування організовують парафіяни. Організатори прощі повідомляють, що 9 серпня у Зарваниці вібудеться фестиваль мігрантської творчості.
Докладнішу інформацію можна знайти на http://palomnyk.at.ua/ або зателефонувати на номер 067 774 81 71 (Ярослав).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8545 / 1.53MB / SQL:{query_count}