Онлайн-лекції вишів України

Зовсім скоро всі охочі матимуть змогу безкоштовно прослуховувати в режимі онлайн найкращі лекції вітчизняних вищих навчальних закладів

Усі вони будуть розміщені на інтернет-платформі “Академія навичок” (skillsacademy.com.ua), повідомляє Освітній портал.
Цей проект уже підтримали провідні державні й комерційні вищі навчальні заклади України, зокрема Київський національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, Європейський університет, Харківський національний університет імені В. Каразіна, Національний університет державної податкової служби України, Харківський національний університет міського господарства імені О. Бекетова й інші. 
Зі слів координатора проекту Марії Богуслав, наразі на сайті “Академії навичок” повністю готовий функціонал для того, щоби будь-які вищі навчальні заклади за декілька хвилин змогли створити свої сторінки й додати власні відеолекції. Ці сторінки називаються амбасадами ВНЗ. Тепер у вишів країни є можливість розмістити там свої унікальні лекції відповідно до індивідуальної спеціалізації кожного закладу і навіть кожного факультету.
“З моменту прийняття Закону України “Про вищу освіту” ВНЗ матимуть велику автономію та можливості для розвитку. Сподіваємось, що професійна підготовка у вишах, як і в інших навчальних закладах України, відбуватиметься не тільки в аудиторному, а й у онлайн-форматі, як це роблять сьогодні провідні університету світу. Від цього виграють усі: й охочі отримати знання від кращих викладачів, незважаючи на регіон проживання та фінансовий стан, і самі виші, які значно розширять свою аудиторію та наберуть популярності. Цей проект забезпечить формування соціальної компетенції кожного студента”, – розповіла фахівець Департаменту вищої освіти Міносвіти Ольга Богініч.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8649 / 1.53MB / SQL:{query_count}