Як безпечніше робити пірсинг на вусі?

“Завжди мріяла зробити собі пірсинг на вусі. Друзі висловлюють різні думки, почула розмаїті аргументи на користь різних способів проколювання вушних хрящів. Порадьте, будь ласка, який спосіб проколювання безпечніший – голкою чи пістолетом?”

Катерина Савальська, м. Львів


Жанна Приходько, косметолог-дерматолог:
– Пірсинг на вушному хрящику можна робити як голкою, так і пістолетом. Суттєвої різниці немає. Така процедура переважно є безболісною. Якщо пістолет для проколювання професійний, сережки сертифіковані, майстер правильно використовує інструмент і ретельно продезінфікує прокол, ніяких ускладнень не повинно бути! В цій справі головним є догляд після проколювання. 
Якщо хочете, аби ранка на місці проколу добре і швидко загоїлася, не лягайте на подушку тим боком голови, з якого проколоте вухо. Обов’язково промивайте ранку антибактеріальними розчинами не менш ніж два рази на день. Проколотий хрящ не варто мочити в перші дні після процедури, не можна травмувати його, торкатись брудними руками. 
Як і звичайне проколювання вух, пірсинг варто робити в теплу пору року, коли не одягаєте головних уборів. В такий спосіб захистите себе від ускладнень. Якщо у вас виникли травми чи тріщинки під час проколювання, одразу ж обробіть місце проколу антибактеріальним розчином! 
Пірсинг хрящика можна робити з 14 років, але тільки з дозволу батьків. Проте найкраще з 18-ти, коли молода особа вже має право самостійного вибору.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8042 / 1.53MB / SQL:{query_count}