Коли краще проколювати вуха дітям?

“Нашій доньці минув рочок. Недавно їй подарували золоті сережки. Свекруха радить проколоти їй вушка вже тепер, доки вона ще маленька. А мені жаль дитини… Порадьте, будь ласка, в якому віці і в який спосіб краще проколювати вуха дітям?”

Ярина Скочеляс, м. Львів


Олександра Сивульська, майстер з проколювання вух і манікюру:
– Батьки приводять дітей на процедуру проколювання вух залежно від власних поглядів: хтось вважає за потрібне зробити це, коли дитина ще маленька і не отримає шоку, не пам’ятатиме цього моменту, а хтось, навпаки, дає дитині свідомо зробити вибір. 
Насправді вушка дітям безпечно проколювати з півторарічного віку. Найкраще робити це влітку, бо взимку дитина ризикує зайвий раз зачепити вушко, вдягаючи шапочку чи теплий одяг. 
Тепер вуха проколюють за допомоги спеціального медичного пістолета (проколювання голкою більше не практикують у салонах). Перевага проколювання пістолетом у тому, що він одразу вставляє сережку з медичного сплаву у вухо, і подразнену його частину більше не потрібно чіпати, вставляючи сережку руками. Сережки з медичного сплаву треба носити майже два тижні. Після того, як ранка на місці проколу загоїться, можна одягати прикраси з золота чи срібла.
Особливий догляд проколотим вухам не потрібен. Єдине, про що повинні пам’ятати батьки, це щодня тричі промивати ранку перекисом водню або іншими дезінфекційними засобами, які порадить спеціаліст, до якого ви привели дитину.
11.09.2016 21:02
http://vk.com/id156981652

Наразі коли виникають питання будь ласка дзвоніть мені особисто !!! оскільки змінила місце праці !!!!)


10.02.2016 0:45
http://vk.com/id156981652

Якщо ви хочете проколоти дитині вуха дзвоніть мені особисто 0672734114 Сивульська Олександра !


07.09.2014 2:14
http://vk.com/id156981652

Ще хочу додати щоб батьки памятали , що потрібно закласти всіх мір гігієни що до чистоти зони проколювання і мінізувати будь який зовнішній вплив до місця проколювання ! і ще одне можливо я не права але можливо краще залишити право за вибором дитини чи вона хоче цього чи ні ?я знаю жінок які сьогодні не мають жодного проколу на тілі і я вірю що вони мають повний вибір в своїх руках ! Сивульська Олександра салон "Метаморфоза "


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7528 / 1.57MB / SQL:{query_count}