Яка епіляція найефективніша?

“Влітку маю клопіт з видаленням небажаного волосся – після традиційного гоління настає сильне подразнення і волосся на ногах відростає дуже швидко. Хочу зробити лазерну епіляцію. Скажіть, будь ласка, який вид епіляції є найефективнішим?”

Галина Качурівська, м. Буськ


Оксана Кохан, косметолог:
– Усі три види епіляції – лазерна, воскова і звичне гоління є популярними. Лазерну вважають найкращою та найефективнішою. Променя лазера боятися не варто – він реагує тільки на темний колір. Волосяні фолікули теж чорного кольору, імпульси лазера діють виключно на них і не завдають шкоди шкірі. Проте таку епіляцію можна робити особам, яким уже виповнилося 18.
Вартість цього задоволення залежить від ділянки, з якої ви хочете видалити волосся (ділянка бікіні – від 500 гривень, верхня губа – від 100 гривень, ноги – від 1000 гривень). Але якщо у вас виникло бажання зробити лазерну епіляцію, варто перед тим порадитись із лікарем, бо існує індивідуальна чутливість організму!
Воскова епіляція – на другому місці за ефективністю, оскільки є тимчасовою (волосся не росте всього два тижні). Після воскової епіляції можливі вростання волосин, навіть нагноєння, але все залежить від професіоналізму майстра. Якщо маєте справу з фахівцем – процедура є безболісною. 
Епіляція бритвою (гоління) – найменш ефективний спосіб видалення  волосся, бо на наступний день вам знову доведеться робити таку процедуру. Крім того, при голінні бритвою можна занести інфекцію, а при контакті шкіри з водою після гоління часто виникають подразнення або висипання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8117 / 1.53MB / SQL:{query_count}