Відкривати садочки стане простіше

Уряд підтримав спрощення процедури передачі дошкільних закладів у комунальну власність

Кабінет Міністрів схвалив ініційоване Мінекономрозвитку спрощення процедури передачі нерухомого майна державної власності у комунальну для розміщення дошкільних навчальних закладів, повідомляє “Урядовий портал”.
“Запропоновані законопроектом зміни сприятимуть розвитку дошкільної освіти, повноцінній підготовці дітей до навчання в школі завдяки відкриттю нових закладів як у новобудовах, так і в пристосованих вільних приміщеннях. Крім того, нововведення дозволить батькам реалізувати своє право на працю”, – наголосив міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета.
Згідно із законопроектом, передача нерухомості здійснюватиметься за рішенням органів, уповноважених управляти державним майном, за погодженням з Мінфіном, Фондом державного майна, Мінекономрозвитку. Ініціатива може бути реалізована за умови, якщо органи місцевого самоврядування візьмуть на себе зобов’язання використовувати приміщення за цільовим призначенням і не відчужувати нерухомість, призначену для дитсадків, у приватну власність.
Прийняття закону дозволить у разі потреби оперативніше приймати рішення про передачу нерухомого майна з державної в комунальну власність для подальшого розміщення дошкільних навчальних закладів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8532 / 1.52MB / SQL:{query_count}