Квітник у червні

Квітник у доброго господаря завжди милує око, а для цього працювати доводиться постійно. На початку літа роботи чимало: і розсаду висадити, і багатолітники підживити

У червні видаляють відцвілі суцвіття сортових ірисів. Висаджують підрощені канни, вибираючи для них світле, захищене від холодних вітрів місце. І далі садять жоржини, бегонії, одержані з живців та підрощених бульб. Висівають насіння дволітників і багатолітників, висаджують розсаду теплолюбних однолітників. 
На щеплених трояндах вирізають дикі пагони. Регулярно оглядають верхівки пагонів усіх троянд, аби вчасно позбутися гусениць чи попелиці. Висаджують укорінені живці троянд торішнього живцювання.
У середині червня варто зайнятися живцюванням рододендронів і клематисів. Їх можна розмножити відсадками. Таким же способом розмножують гортензії, лаванду, самшит, троянди. Живцюють фуксії, бегонії, герань, гібіскус, петунії. У водойму висаджують водяні рослини.
В червні рослини регулярно поливають, не забуваючи про уже відцвілі цибулинні, позаяк у цей час в цибулинах накопичуються поживні речовини, необхідні для цвітіння цих культур наступного року. Підстригають живоплоти із жимолості та барбарису. А самшит підстригають для надання бажаної форми.
На початку і наприкінці місяця обприскують флокси 0,2-відсотковою суспензією фундазолу задля профілактики борошнистої роси. Формують кущики жоржин, залишаючи не більше трьох пагонів, видаляють пасинки із пазух листя. Обробляють кущі жоржин топазом (4 мл на 10 л води) проти грибкових хвороб і шкідників.
Не варто забувати й про боротьбу зі шкідниками та хворобами рослин. Для комплексного захисту використовують комбіновані розчини для обприскування, а також відвари і настої трав.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7867 / 1.53MB / SQL:{query_count}