Чи можна оформити субсидію, якщо мешкаєш у квартирі менше року?

“Менш ніж рік тому я купила однокімнатну квартиру. Мешкаємо в ній удвох із чотирирічним сином-інвалідом. Я ніде не працюю, бо дитина потребує постійного догляду. Єдиним нашим доходом є пенсія сина – 1 100 гривень. Нещодавно звернулася в управління соціального захисту населення, щоб оформити субсидію на квартиру. Але мені відмовили, аргументуючи це тим, що в квартирі ми мешкаємо недовго. Порадьте, будь ласка, що маю робити. Може, все-таки нам належиться субсидія?”

Марія Іванців, м. Львів


Оксана Яковець, заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації:
– Не хочу вас розчаровувати, але… субсидія не призначається, якщо протягом року перед зверненням по неї той, хто прописаний у квартирі, купив собі інше помешкання, земельну ділянку.
Ви не маєте права на субсидію згідно із законодавством, у якому  сказано, що особа, яка придбала квартиру, не має права на субсидію до року. Я так зрозуміла, що ви виховуєте сина самі, тому єдине, що можу порадити, це ще якісь виплати. 
Якщо ви були в шлюбі і зараз офіційно розлучені, то можете отримувати аліменти, а якщо ви  вдова, то незалежно від інших соцвиплат маєте право на пенсію через втрату годувальника. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7710 / 1.53MB / SQL:{query_count}