Чи можна залишити дитину в садочку ще на рік?

“Моїй доньці минуло шість років. Вона ходить у садочок, вивчає англійську, але психоневролог каже, що дитина ще не готова до школи (Мартуся дуже несмілива, “домашня” дівчинка). Тому я хочу, аби вона ще на рік залишилася в дошкільному закладі. Завідувачка садка запевняє, що місць і так бракує, тож залишити мою доньку на рік вона ніяк не може… Скажіть, будь ласка, куди мені звернутися з цим питанням?”

Ярина Матвіїв, м. Львів


Софія Чемерис, спеціаліст з дошкільного навчання Львівської міськради:
– Так, дитину можна залишити в садочку! У правилах прийому до дитячого навчального закладу є положення, відповідно до якого діти, яким на 1 вересня  поточного року виповнилося шість років, повинні йти до школи. Проте законом передбачена можливість відві­дування дитиною садочка до семи років.
Ситуацію пояснює лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21 липня 2011 року “Щодо терміну перебування дітей, які досягли шестирічного віку, в дошкільних навчальних закладах”. У ньому сказано, що діти, яким станом на 1 вересня поточного року виповнилось шість років, мають право на бажання батьків перебувати в дошкільних навчальних закладах до семи років. 
Щоб залишити дитину в садочку, досить написати відповідну заяву на ім’я завідувача закладу. І якщо вам у цьому відмовлять, можете захищати свої права в суді! Зрозуміло, що у Львові не вистачає місць у садочках, тому потрібно частіше контактувати із завідувачем дошкільного закладу, який знає ситуацію з укомплектуванням груп.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8528 / 1.53MB / SQL:{query_count}