Куди звернутися, щоб відремонтувати поштову скриньку?

“У нашому під’їзді поштові скриньки в жалюгідному стані: дверцята не зачиняються, платіжні квитанції і газети випадають, губляться. Чоловік щось там ремонтував, але самостійно полагодити замок не зміг. А жеківці не дуже хочуть це робити… Скажіть, будь ласка, куди звернутися, щоб нарешті відремонтувати поштову скриньку?”

Ольга Гураль, м. Львів


Сергій Юзвак, заступник директора Львівської дирекції УДППЗ “Укрпошта” з питань продажу послуг:
– Кожен охочий може звернутися до Укрпошти для того, щоб йому відновили чи поставили нову поштову скриньку. Для цього потрібно прийти у своє поштове відділення і написати заяву-прохання.
Послуга платна залежно від виду робіт і типу замка, який встановлюють. Упродовж двох-трьох днів працівник відділення прийде до вас і замінить поштову скриньку чи полагодить замок до неї. 

Олександр, менеджер майстерні з ремонту поштових скриньок:
–  Самотужки ефективно відремонтувати поштову скриньку важко – бракує вмінь і необхідних замків. Наш майстер може відремонтувати саму скриньку, а також замінити замок до неї на ваш вибір. Загалом такі замки бувають двох видів – плоскі та округлої форми. Маємо різні: і німецькі, і польські, і вітчизняні. Жодних письмових дозволів на ремонт чи заміну замка від ЖЕКу не знадобиться, хіба що треба замінити цілий блок. 
У такому випадку потрібна згода ваших сусідів по під’їзду. Працюємо ми з 9.00 до 20.00. Час приходу майстра обирає сам мешканець квартири під час реєстрації замовлення по телефону. Коштують його послуги разом із замком 60 гривень. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7485 / 1.53MB / SQL:{query_count}