Чи пролунає останній дзвоник у окремих школах до виборів?

“Чула від сусідки, що цього року в школах, задіяних у виборчому процесі як дільниці, навчальний рік закінчиться раніше від інших – 20 травня. Скажіть, будь ласка, чи й справді останній дзвоник у львівських школах пролунає перед виборами, а не в кінці місяця, як планувалося?”

Марія Синенька, м. Львів


Галина Слічна, керівник управління освіти Львівської міськради:
– Жодних нормативно-правових документів чи вказівок з цього приводу ми не отримували, значить останній дзвоник у львівських школах пролунає, як і планувалося, 30 травня. 31 травня і 1 червня відбудеться урочисте вручення атестатів випускникам одинадцятих класів, а вже 3 червня розпочнеться зовнішнє незалежне оцінювання. 
Державна підсумкова атестація для одинадцятикласників триватиме з 23 до 29 травня, для початкової школи – з 13 до 22 травня, для дев’ятикласників – з 2 до 16 червня. 
Вибори не вплинуть на навчальний процес –  вже після уроків у п’ятницю можна сміливо проводити необхідні засідання виборчих комісій і приготування самого приміщення. Всі районні адміністрації провели необхідні семінари з безпеки у школах, деякі директори навіть посилили охорону.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7538 / 1.53MB / SQL:{query_count}