Де можна у Львові взяти велосипед напрокат?

“Збираємося з дружиною на вихідні до Львова. Планували обійтися пішохідними прогулянками, але випадково дізналися, що у вашому місті облаштовані велодоріжки. Де можна у Львові взяти велосипед напрокат?”

Ярослав Маринич, м. Київ


Володимир, фахівець із пункту обслуговування та ремонту велосипедів у Львові:
– Велосипед у нашому місті можна взяти і в будні, і в святкові дні на вулиці Вірменській, 30/3-а (вхід з двору). Маємо різні ровери – і чоловічі, і жіночі (з одним амортизатором, зі скісною рамою).
Щоб забронювати велосипед, бажано зателефонувати нам завчасу, за день-два наперед, аби переконатися, що потрібний вам ровер є у наявності, оскільки останнім часом з напливом туристів наші послуги затребувані. Тим паче що бронювання безкоштовне. Вартість оренди велосипеда – від 35-40 гривень за годину (залежно від моделі), доба катання – 90 гривень у будні (незалежно від моделі).
Після того, як дізнаєтесь, чи є у нас потрібна вам модель, мусите залишити як заставу документи (водійські права, закордонний паспорт, бо український, згідно з чинним законодавством, не можна залишати як заставу), вартість оренди. Це обов’язкова умова для видачі велосипедів чи аксесуарів! Можете залишити 100 гривень як заставу у випадку поломки частин велосипеда і підписати договір оренди.
Ми залишаємо за собою право відмовити у видачі ровера напрокат, коли маємо сумнів у достовірності документів клієнта. Не дамо велосипеда й тим, що не досягли 18 років, і тим, що перебувають у нетверезому стані або ж під дією наркотиків.
10.06.2014 20:59
http://vk.com/id207172531

Відкрився єдиний у Львові Велопрокат з безкоштовною доставкою на Вашу адресу. Детальніше дивіться на сайті http://bikerent.in.ua


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7837 / 1.56MB / SQL:{query_count}