Як отримати “чорнобильцеві” путівку для оздоровлення?

“Я ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС. Ніколи нікуди не їздив відпочивати. Цього року почуваюся не дуже добре, тож хотів би отримати путівку, якщо ще не пізно. Чув у новинах, що “чорнобильці” мають право на безкоштовне оздоровлення. Куди треба звернутися і які документи подати, аби отримати таку путівку?”

Іван Щербаченко, м. Городок


Оксана Яковець, заступник директора департаменту соціального захисту населення ЛОДА:
– Для того, щоб отримати путівку, вам треба принести у районний відділ соцзахисту медичну довідку (форма № 070/о), копію “чорнобильського” посвідчення і відповідну заяву. 
Згідно із законодавством, ці документи слід було подати до 15 жовтня. На жаль, цього року ви вже не встигнете оздоровитися… Після зазначеного терміну заяви приймаються уже на 2015 рік. Річ у тім, що міністерство проводить відповідні тендери, і на це треба трохи часу. Тож всі охочі повинні заздалегідь визначитися, коли хочуть оздоровитися. 
Проте у вас є ще запасний варіант: ви можете встигнути подати всі необхідні документи цього року, вказавши у заяві, що хочете оздоровитись за рахунок коштів місцевого бюджету. Районні бюджети щороку закладають кілька тисяч гривень на потреби “чорнобильців”, і багато хто з ліквідаторів аварії встигає у такий спосіб отримати путівку.   
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7518 / 1.53MB / SQL:{query_count}