Чи можуть відмовити батькам у переведенні дитини до іншої школи через відсутність місця?

“Ми з чоловіком перебралися із Сихова на Левандівку, тож вирішили перевести нашу доньку-п’ятикласницю до іншої школи, бо їздити далеко, та й незручно. Але нам відмовили… Скажіть, будь ласка, чи може дирекція школи відмовити батькам у переведенні дитини до свого навчального закладу через відсутність місця?”

Інна Скуратівська, м. Львів


Галина Слічна, начальник управлiння освiти Львiвської міськради:
– На жаль, тут нічого не вдієш. Дирекція школи має повне право відмовити вам у переведенні доньки через відсутність вільного місця у класі. Це цілком легітимна відмова! Законом передбачена можливість такої відмови навіть тим батькам, діти яких проживають у найближчому районі (виняток становлять першокласники), якщо у класі вже є 30 учнів. 
Звичайно, у львівських школах є класи, в яких навчаються 32-35 дітей. Але в такому випадку директори тих шкіл роблять це на свій страх і ризик, адже їх за це регулярно штрафують районні СЕС під час планових перевірок. Можливо, саме тому вам відмовили. 
Єдиний вихід із цієї ситуації – з’ясувати, кого з учнів цієї школи батьки мають намір перевести до іншої, або ж сподіватися на чуйність адміністрації, особливо якщо ви вирішили перевести дитину в середині навчального року. В таких густонаселених районах, як Левандівка, школи розміщені дуже компактно, тож існує ймовірність, що в сусідній школі таки знайдеться місце для вашої доньки. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7559 / 1.53MB / SQL:{query_count}