Куди слід звертатися, аби позбутися щурів?

“Наш офіс у центрі міста. Днями повернулася після великодніх свят на роботу і побачила перед собою великого щура, який не поспішав утікати. Працівники сусіднього офісу не донесли мішок зі сміттям до контейнера на вулиці, і він пролежав там усі святкові дні. Тож через це, напевно, й завелися гризуни. Зверталися до власника приміщення, і він сказав, що щури справді є, бо не всі мешканці будинку відчиняють двері дератизаторам. Порадьте, будь ласка, куди слід звертатися, аби позбутися щурів?”

Олена Наконечна, м. Львів


Зеновій Хитра, керівник Обласного комунального підприємства профілактичної дезінфекції:
– Це правда, після зими шкідники появилися у під’їздах. Ми саме почали весняну дератизацію. Проводимо її там, де мешканці та підприємства, ОСББ, ЖБК, КЕЧ і ЗОК укладали угоди з обласним комунальним підприємством щодо дератизації. Але не всі мешканці будинків відкривають нашим працівникам двері. 
Ми просимо ЖЕКи вивішувати оголошення і таким чином попереджати мешканців, що наші працівники будуть у певний час працювати в тому чи тому будинку. Зрозуміло, що люди налякані, але дератизацію потрібно проводити негайно, бо гризуни розмножуються надзвичайно швидко! Та ми не можемо нікого змусити відчинити нам двері. 
Якщо у вашому будинку з якихось причин ще не вдалося винищити щурів, можете звернутися до наших чергових, зателефонувавши на номер 271-20-82. Кожне звернення фіксується в спеціальному журналі, і працівники відразу ж виїжджають на місце. 
Цього року ми проводимо сезонну дератизацію з 23 квітня до 30 травня, тож може бути, що ви ще не пропустили своєї черги. Для того, аби надалі у вашому будинку не завелися гризуни, раджу не залишати в під’їздах їжі, навіть окрайця хліба. Часто мешканці, підгодовуючи котиків-песиків, розводять… щурів. 
Раджу час до часу перевіряти підвали, щоб у них не було щілин, через які можуть пробратися щури. І якщо зауважите їх, ідіть у підвал в рукавицях, аби не підхопити небезпечних недуг, переносниками яких є гризуни! 
25.07.2018 13:48
Олена Копоть

Доброго дня! Прошу прийняти міри і знищити гризунів у підвалах вул. Друкарська 3


30.10.2014 13:32
http://vk.com/id98226460

Просвулимо прийняти міри, по повобу щурів. Вул.Золота21.


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7656 / 1.57MB / SQL:{query_count}