Чекаю вас, тату і мамо!

У Львові створили сайт, який допомагатиме дітям-сиротам знайти родину

У Львові волонтери створили сайт “Я чекаю на тебе…”, мета якого –допомогти дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, знайти родину. Про це під час презентації повідомила розробник сайту Галина Михайляк.
З її слів, цей доволі незвичний ресурс працює уже з вересня, однак про нього знають небагато людей. “Я чекаю на тебе…” можна знайти за адресою ditu.lviv.ua. На сайті є всі дані про львівських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Галина Михайляк каже, що сайт розробляли задля зручності тих, хто хоче всиновити дитину. “Тепер люди не повинні звертатися у районні органи опіки, аби дізнатися, які діти перебувають на обліку”, – зазначила вона.
На головній сторінці “Я чекаю на тебе…” міститься інформація про сам проект, коротка статистика щодо дітей-сиріт. Крім того, тут можна ознайомитися із новинами про прийомні сім’ї Львова, різними формами сімейного влаштування. На ресурсі уміщені фото і дані дітей, яким потрібна родина. Через спеціальні посилання можна підписатися на новини сайту в соцмережах. “Першими йдуть хлопчики, потім дівчатка. Тут є їхні знимки, загальна інформація про вік, наявність братів чи сестер (якщо є) і форми сімейного влаштування цих дітей”, – веде далі Галина Михайляк. 
Зі слів розробниці сайту, в базі даних є діти різного віку – наймолодшому малюку лише рік і два місяці, а найстаршій дитині – 17 років.  Щоб перейти від мрій до дій, Галина Михайляк в окремому розділі “Контакти” подає адреси і телефони відділів у справах дітей, куди можуть звернутися всі охочі поповнити свою родину всиновленими дітьми.
57 дітей у нашому місті потребують влаштування у сім’ї, однак на сайті є інформація лише про 26 із них. Начальник відділу у справах дітей Львівської міськради Ростислав Тимків зазначив, що дані деяких з них не розміщують через те, що діти самі цього не хочуть. Проте сайт постійно оновлюють: одні діти знаходять родини, а інші наважуються звернутися до такого сучасного пошуку сімей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8238 / 1.54MB / SQL:{query_count}