Де гуляти з псом на Сихові?

“Я не можу гуляти зі своїм шестимісячним собакою тільки на повідку – лікар каже, що в тварини повинні розвиватися м’язи, їй треба бігати. Та річ у тім, що найближче місце біля мого будинку для вигулу собак – біля церкви, де багато арматури в траві, а неподалік проспект Червоної Калини, на якому інтенсивний рух автомобілів. Віднедавна гуляю із псом у Сихівському лісі. Інколи даю змогу собаці побігати без повідка, але роблю це, коли поблизу нема людей. Мами з малюками, м’яко кажучи, не в захваті від того – бояться, аби дитина не злякалася собаки. Не всім поясниш, що мій пес не кусає… Скажіть, що робити? Де маю вигулювати собаку на Сихові?”

Наталя Малицька, м. Львів


Тарас Мік, cпеціаліст відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації:
– У Львові понад 60 вигульних майданчиків, затверджених районними комунальними підприємствами. Наше місто в цьому плані поділене на сектори. При кожному ЛКП є спеціально відведена територія для вигулу собак. Відповідальні власники ведуть псів саме туди, але багато хто з них, на жаль, порушує ці правила. 
Якщо у вас виникли питання щодо вигулу собак чи поводження з ними в громадських місцях, хочете повідомити про безпритульних тварин, зверніться у ветеринарний відділ департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР (тел. 254-60-86) або ж у ЛКП “Лев” (тел. 252-30-41). Адресу найближчого майданчика для вигулу псів можна дізнатися і в комунальних підприємствах Сихівського району: 
* ЛКП “Новий Львів” – лісосмуга між вул. Панаса Мирного та вул. Козельницькою, просп. Червоної Калини (між будинками №2 та №6).
* ТзОВ “Стимул-Сихів” – вул. Морозна, 39, просп. Червоної Калини, 31.
* ЛКП “Хуторівка” –  пустир на вул. Бережанській, просп. Червоної Калини, 57 – 59.
* ЛКП “Житловик-С” –  просп. Червоної Калини, 48 – 50, схил на вул. Чукаріна, 30, вул. Довженка, 1.
* ЛКП “Старий Сихів” – пустир на вул. Антонича, 4, пустир на вул. Антоненка-Давидовича, 1, газон на вул. Кавалерідзе.
* ЛКП “Під Зуброю” – лісопаркова зона на вул. Освицькій, вул. Скрипника, пустир на вул. Вернадського, 2.
* ЛКП “Бондарівка” –  пустир на вул. Дем’янського, 6-а.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7493 / 1.54MB / SQL:{query_count}