Чи можна самому вичесати ковтуни у собаки?

“У мого кокер-спанієля появилися в шерсті ковтуни. Хотіла привести його до ладу, але не вдалося – надто вже їх багато. Тим паче що Лакі, щойно бачить у моїх руках гребінець, втікає якнайдалі… Як мені вичесати його, як позбутися тих жмутів збитої шерсті?”

Віолета Кириченко, м. Львів


Вікторія, грумер із салону краси для тварин:  
– Ковтуни у шерсті собак – звичне явище. Зараз весна, пес линяє, шерсть відмирає і їй треба кудись діватися. Самотужки ви собі раду з цим не дасте. Якщо ковтунів справді багато, собака відчуває біль при вичісуванні. Краще привести пса до грумера. 
У нашому грумінг-центрі на Сихові фахівці використовують спеціальні косметичні засоби (спреї, олійки, бальзами), які полегшують розчісування шерсті. Маємо професійний інструмент (різних форм і розмірів гребінці, фурмінатори, пуходерки, розріджувачі шерсті, ковтунорізи). Тож можемо впоратись навіть із дуже занедбаною твариною, зробити її охайною, доглянутою. Процедура ця займе приблизно 2 години, а коштуватиме від 50 гривень.
Передовсім вичісувати треба собак довгошерстих порід. Їх дуже багато – від маленького пекінеса до солідного бобтейла. Але й короткошерсті потребують такої процедури – боксери, добермани та інші. В так званих голих собак (китайська чубата, перуанська орхідея, мексиканська гола) шерсті нема, але їх власники мають інший клопіт – повинні ретельно доглядати шкіру свого улюбленця.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7682 / 1.53MB / SQL:{query_count}