Де у Львові можна віддати тварину на кілька днів?

“До нас на свята приїжджають родичі з Криму, а в їхньої донечки – алергія на котячу шерсть. Скажіть, будь ласка, куди можна прилаштувати кицьку на час великодніх свят?”

Ольга Швець, м. Львів


Інна Бережанська, кінолог і фелінолог з готелю для тварин:
– У Львові готель для кішок і собак можна знайти за адресою: Львів-Зимна Вода, вул. Шухевича, 47 (поблизу  “Епіцентру”). Тут годують, вигулюють і вичісують хатніх улюбленців. Оренда вольєра – 100 гривень за добу незалежно від породи і зросту кішки або собаки. Чужих на територію готелю не пускають. Годують собак  і кішок тричі на день. Гарнір один і той же – корм, розмочений у розсолі. А от головна страва змінюється. Після їди тварини йдуть на прогулянку.
Поселять вашого улюбленця в готельних апартаментах тільки за паспортом і після огляду ветеринара. Однак потрапити в готель можуть не всі кішки і собаки – лише ті, що мають обов’язкові щеплення і довідку від ветеринара. Бажано, аби вони мали й ветеринарну книжку. Тварина повинна бути без глистів та бліх. Крім того, запитуємо власника, чи вона не гризе проводів, чи не має інших шкідливих звичок. Господарі або оплачують харчування, або приносять його самі. Якщо ж вони не надто переймаються збалансованим харчуванням свого улюбленця, тварина явно перегодована, її вага перевищує норму, ми допоможемо їй, склавши відповідний раціон. Якщо господар годує тварину смаженою картоплею, то ми цього в жодному разі не робитимемо! 
Тварин у нас вигулюють двічі на день – зранку та ввечері. Маємо дресирувальника, який допоможе навчити собаку поведінки у місті (загальна дресировка), відбити напад хуліганів і грабіжників (захисно-караульна дресировка), підготує до виставки (рингова дресировка). У готелі працює грумер (спеціаліст із собачих та котячих стрижок), тож за час відсутності господаря  можемо й підстригти його улюбленця. Хто не хоче поселяти тварину в загальний готель, має змогу винайняти для неї окремого доглядальника.
11.05.2018 23:26
Олег Хомік

Можна номер телефону, за яким можна попередньо узгодити всі питання, для того, щоб залишити собачку на 10 днів?


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7993 / 1.56MB / SQL:{query_count}