Виші готові прийняти студентів із Криму

Міністерство освіти і науки забезпечить можливість навчатися у вишах України всім кримським студентам, які хочуть продовжити навчання за межами Криму

У відомстві вже отримали 1100 телефонних дзвінків і кілька сотень письмових звернень від студентів із Криму, інформує УНІАН.
Зі слів заступника міністра освіти Павла Полянського, першокурсників зараховуватимуть на відповідні спеціальності в українських вишах без жодних додаткових документів – лише за фактом прибуття в той чи той український ВНЗ, а переведення студента з Криму здійснюватимуть на рівні домовленостей двох ректорів – кримського вишу і вишу, в який студент захоче перевестися. 
Щодо студентів старших курсів Полянський сказав, що з другого курсу бюджетників прийматимуть у виші також на бюджетні місця. А якщо з тої чи тої спеціальності бюджетного місця не знайдеться, то керівництво ВНЗ має перевести це вакантне бюджетне місце з іншої спеціальності. 
Павло Полянський зазначив, що студенти, які навчаються на платній основі, продовжать навчання на новому місці без будь-яких доплат з тими ж фінансовими умовами, на яких вони вступали до кримських вишів.
Говорячи про переведення кримських дітей до початкової і середньої школи на території материкової України, заступник міністра зауважив, що до дитсадків та шкіл дітей із Криму мають приймати лише на підставі заяви батьків, а інші документи, необхідні для оформлення дитини в школу чи садок, можна занести згодом.
Всі випускники кримських шкіл зможуть одержати українські атестати. Зараз Міносвіти розробляє порядок їх отримання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8290 / 1.53MB / SQL:{query_count}