ЗНО-2014 в Криму відбудеться!

Тамтешні абітурієнти за потреби писатимуть тести в Херсонській області

Цієї суботи в Україні відбулася перша сесія пробного незалежного оцінювання, під час якої майбутні вступники писали тести з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та іноземної мови.
Найгостріше стояло питання проведення пробного ЗНО на території Автономної Республіки Крим. Та, як повідомляє керівництво Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти, тестування все ж таки відбулося. 
Усього на півострові працювало 14 пунктів пробного тестування. Загалом участь у пробному ЗНО в АРК і Севастополі взяли 1847 абітурієнтів. У Севастополі до пунктів тестування прийшли 446 вступників, що становить 75,08% загальної кількості зареєстрованих у місті. На решті території Криму тестування пройшов 1401 абітурієнт, або ж 54,20% від кількості зареєстрованих.
В інших регіонах України майбутні вступники активніше брали участь у пробному ЗНО: у Львівській області таких було 96,85%, Волинській – 96,51%, Рівненській – 95,68%, Херсонській – 91,04 %, Вінницькій – 95,9%, Житомирській – 95,8%, Хмельницькій – 96,0%. 
Наступної суботи, 29 березня, відбудуться тестування з математики, історії України, біології, географії та світової літератури. Міністерство освіти і науки України запевняє, що всі кримські абітурієнти, зареєстровані на основну сесію ЗНО, матимуть змогу написати тести. За потреби випускники кримських шкіл можуть пройти ЗНО в Херсонській області. 
“Відбувся запис на ЗНО, але ми не знаємо, як розвиватиметься ситуація в Криму. У разі необхідності випускники шкіл зможуть пройти його в Херсонській області”, – повідомив міністр освіти і науки України Сергій Квіт. З його слів, навіть якщо випускники кримських шкіл не матимуть якихось необхідних документів не зі своєї вини, то всі ці нюанси будуть враховані. 
Окрім того, до Міносвіти надходять численні звернення студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, стосовно переведення їх на навчання до вищих навчальних закладів у інших регіонах України. Зважаючи на ситуацію, міністерство спростило цю процедуру. У Львові кримських студентів готові прийняти всі виші. Національний університет “Львівська політехніка” та Львівський національний університет ім. І. Франка вже прийняли на навчання кількох студентів кримських ВНЗ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0254 / 1.54MB / SQL:{query_count}