Пробне ЗНО-2014: перевіряємо свої знання

“Пошта” розповідає, про що повинен пам’ятати учасник пробного незалежного оцінювання, йдучи на тестування

фото: vidomosti-ua.com
Усі цьогорічні абітурієнти, які зареєструвалися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, наступної суботи, 22 березня, зможуть перевірити свої знання з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов (англійської, німецької, французької або іспанської – на вибір). 
Ще через тиждень, 29 березня, відбудеться тренувальне тестування з математики, історії Украї­ни, біології, географії та світової літератури. Загалом у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зареєстрували понад 15 тисяч заяв. 
“У трьох областях – Львівській, Рівненській та Волинській – відкрили 59 пунктів тестування. Вступникам не доведеться їхати невідомо куди, адже пункти працюватимуть у всіх районних центрах, а процес проходження тестування буде максимально наближеним до основної сесії”, – каже директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Що треба мати при собі?

Для того, аби вступника пустили на пробне незалежне оцінювання, він повинен взяти: 
– паспорт або свідоцтво про народження;
– довідку з навчального закладу із фотокарткою;
– запрошення-перепустку;
– квитанцію про сплату вартості послуг з проведення пробного тестування.

Якщо загубилася квитанція про сплату послуг

 Гаряча лінія для студентів і школярів   
Міністерство освіти і науки України відкрило гарячу телефонну лінію для вирішення питань організації навчального процесу. Про це повідом­ляє прес-служба відомства.
Як зазначається в повідомленні, у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією, що склалася у Автономній Республіці Крим, та численними зверненнями студентів вищих навчальних закладів з питань організації навчального процесу наказом МОН від 12.03.2014 №219 з 9.00 до 18.00 забезпечена робота консультативного телефону – (044) 481-32-11.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання платне. Вартість одного тестування для одного учасника становить 89 гривень. Після сплати послуг у будь-якому банку вступникові повинні дати квитанцію. Саме її потрібно зберігати і подати на проб­не ЗНО. Коли ж із тієї чи іншої причини квитанції не маєте, спробуйте відновити її, звернувшись до банку, в якому здійснювали оплату.  
Якщо відновити її не вдалося, можна прийти на пункт проб­ного тестування без квитанції, але обов’язково взяти паспорт (чи свідоцтво про народження) і запрошення-перепустку. На підставі цих документів можуть допустити до пробного тестування.

Де взяти запрошення-перепустку?

Одним із обов’язкових документів, які потрібно мати при собі в день проб­ного ЗНО, є запрошення-перепустка. Її треба самостійно роздрукувати з персональної сторінки учасника пробного тестування. 
Запрошення-перепустка містить інформацію про час та місце проведення пробного тестування. Варто зазначити, що у пункт проведення пробного ЗНО потрібно прийти заздалегідь, бо потрапити до приміщення можна буде з 10.15 до 10.50. Запізнюватися не можна – тоді вас не допустять до участі в пробному тестуванні. 

Як відновити логін і пароль доступу до персональної сторінки?

Варто наголосити, що персональна сторінка учасника пробного незалежного оцінювання і персональна сторінка учасника ЗНО-2014 – це різні речі. Якщо абітурієнт забув чи загубив свій логін і пароль, то повинен надіслати листа до регіонального центру оцінювання якості освіти на електронну адресу: lvivtest@gmail.com.
У цьому листі вступникові потрібно вказати причину звернення, прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання. Після цього абітурієнту стараються якнайшвидше надіслати втрачені логін і пароль доступу до персональної сторінки пробного тестування чи до сторінки основної сесії.  

Як дізнатися результати пробного тестування?

Всі учасники пробного тестування отримають інформацію з правильними відповідями до бланків типу А та схеми оцінювання завдань із розгорнутою відповіддю (бланки типу Б). Щоб отримати результати пробного тестування за 200-бальною рейтинговою шкалою, потрібно впродовж десяти днів після закінчення пробного ЗНО зайти на персональну сторінку та перенести у спеціальну форму відповіді з бланка А, який ви заповнили під час пробного ЗНО. Пізніше на персональній сторінці з’являться результати пробного тестування (без урахування бланка Б).

Що робити, якщо не змогли прийти на пробне тестування?

Якщо з тих чи тих причин абітурієнт не зміг прийти на пробне тестування, він має право отримати комплект тестових матеріалів (тестовий зошит, бланки відповідей, інформацію з правильними відповідями). Для цього потрібно у триденний термін звернутися на адресу, вказану в запрошенні-перепустці, де йому видадуть усі матеріали.

 Повторна реєстрація – до 19 березня!          
Цього року регіональний центр оцінювання якості освіти зафіксував рекордну кількість відмов у проходженні ЗНО – аж 800, що майже втричі більше, ніж торік. Основна причина – неправильно оформлені документи, як-от незаповнені сторінки заяви-реєстраційної картки, відсутність довідки з навчального закладу чи її ксерокопії (в умовах чітко вказано, що має бути оригінал).
Нагадаємо: всі особи, яким відмовили у реєстрації (крім випускників наступних років), ті, що знайшли помилку в сертифікаті, ті, що хочуть змінити перелік предметів, мають право до 19 березня пройти повторну реєстрацію! Наголошуємо: надсилати треба не якийсь додатковий документ чи ще одну заяву, а повністю сформований новий пакет реєстраційних документів!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8102 / 1.58MB / SQL:{query_count}