На початку червня у Львові відбудеться перший в Україні екуменічний соціальний тиждень

Цього року у Львові вперше в Україні відбудеться екуменічний соціальний тиждень. Він триватиме від 9 до 15 червня. У його рамках пройдуть культурний екуменічний фестиваль, академічна конференція та навчання соціальних організацій. До участі у заходах запрошують всіх охочих.

 

У Франції соціальні тижні відбуваються щороку, починаючи з 1904-го. Вони є також в Італії, Бельгії та Польщі. Працює Європейська мережа соціальних тижнів, яку очолює Мішель Камдесю, почесний голова Соціальних тижнів Франції та колишній генеральний секретар Міжнародного валютного фонду.

Цього року у Львові вперше в Україні відбудеться екуменічний соціальний тиждень. Він триватиме від 9 до 15 червня. У його рамках пройдуть культурний екуменічний фестиваль, академічна конференція та навчання соціальних організацій. До участі у заходах запрошують всіх охочих. Як інформують організатори екуменічного соціального тижня, у рамках тижня заплановано приїзд до Львова численних представників релігійної, політичної, економічної та культурної сфер. Серед основних завдань – представлення соціальної доктрини християнських церков та залучення християнської молоді до співпраці з соціальними організаціями. Соціальний тиждень працюватиме під гаслом «Подбай про ближнього». Участь у соціальному тижні візьме голова Європейської мережі соціальних тижнів Мішель Камдесю, інформує прес-служба мерії

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7962 / 1.54MB / SQL:{query_count}