Стань помічником Чудотворця!

Завтра у Львівському палаці мистецтв розпочне роботу Фабрика Святого Миколая

фото: Андрій Кузьмінський
Усі діти щороку з нетерпінням чекають дня Святого Миколая. І щоби Чудотворець нікого не оминув, ні про кого не забув, уже тринадцятий рік поспіль МГО “Академія української молоді” спільно з навчальними закладами та різними благодійними спільнотами організовує акцію “Миколай про тебе не забуде!” для потребуючих дітей. 
Цієї неділі, 8 грудня, аби привернути увагу громадськості до добрих справ, помічники Святого Миколая пройшли святковим маршем від Львівського палацу мистецтв проспектом Свободи до Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької і назад – до площі Ринок.
“Цього року наш Пам-Парад був не таким численним, як колись. Прийшло майже півсотні помічників Миколая. Але ми таки створили святковий настрій, який даруватимемо разом із презентами маленьким потребуючим львів’янам. На площі Ринок, біля ратуші, відбулися показові виступи паркур-шоу і танцювальний флеш-моб,  який підготував хореограф Сергій Міськів та учні студії ILike art complex. Всі, хто хотів, змогли взяти участь у майстер-класах із виготовлення святкових листівок, виробів з фетру, сережок, магнітиків, ялинкових прикрас і біжутерії”, – розповідає координатор Пам-Параду “Я помагаю Миколаю!” Ольга Шередько.
А вже завтра, 11 грудня, у приміщенні Львівського палацу мистецтв свою роботу розпочне Фабрика Святого Миколая. Саме сюди всі небайдужі містяни можуть приносити подарунки для дітей. “Запрошуємо усіх львів’ян долучитися до благодійної акції. До Фабрики Святого Миколая можна приносити солодощі, фрукти, забавки, шкільне приладдя, книжки – все, що може знадобитися для формування подарунків. Цього року плануємо охопити увагою майже 3000 потребуючих дітей”, – повідомляє координатор акції “Миколай про тебе не забуде!” Христина Папроцька.
Фабрика Святого Миколая діятиме з 11 по 17 грудня, а 18 і 19 грудня волонтери-помічники Чудотворця завітають із подарунками до домівок дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей з особливими потребами, організують святкові заходи для тих, що в сиротинцях, інтернатах і лікарнях. 
“Феномен, оригінальність благочинної акції полягає у тому, що ініціатива її проведення вийшла від дітей та молоді. Відомо, що ця суспільна група не диспонує жодними фінансовими засобами, але має в собі великий творчий потенціал і сильне прагнення обдаровувати інших добром та любов’ю. Більшість думає, що як матиме гроші, то зможе зробити все. Це правда. Бо, маючи фінансове забезпечення, дуже легко організувати благодійну акцію, а от не маючи нічого, вперто шукати й заохочувати інших нелегко… Та коли це вдається – повертається сила, впевненість, віра”, – вважає духовний координатор акції “Миколай про тебе не забуде!” отець-доктор Стефан Батрух.
Цей благодійний захід проводять щороку на всій території України напередодні Свята Миколая. Під час нього волонтери збирають і формують подарунки для дітей, які через різні життєві обставини можуть залишитися без презентів.
По докладнішу інформацію звертайтесь до Анастасії Гураль (тел. (097) 86-403-44) або Христини Папроцької (тел. (097) 66-005-67; ел. пошта info@mykolaj.com.ua).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8096 / 1.55MB / SQL:{query_count}