Долучись до ініціативи пластунів!

Львівський Пласт запрошує взяти участь в акції “Миколай для дітей зі Сколівської школи-інтернату”

фото: Ярина Закутинська
Уже п’ятнадцятий рік поспіль львівські пластуни роблять добру справу, організовуючи для вихованців Сколівської школи-інтернату Свято Миколая. У цьому закладі навчається і проживає майже 200 дітей від 6 до 17 років, і кожен з них нетерпляче чекає приходу Чудотворця! 
“Наші вихованці увесь рік намагаються бути чемними, бо кожен хоче отримати подарунок від Святого Миколая: хтось просить пакунок для себе, хтось для сестрички чи братика. Ми прагнемо допомогти дітям відчути це свято, одержати такі бажані презенти. У нас активні організатори та відпрацьована ефективна система проведення акції, проте завжди виникає проблема недостатньої кількості речей, адже люди зазвичай не можуть повністю задовольнити потреби сиріт”, – розповідає координатор акції Ярина Закутинська. 
Зі слів пластунів, львів’яни активно долучаються до цього благодійного заходу, приносять пакунки з речами, які діти просять у своїх листах до Чудотворця. Та, окрім цього, їм необхідні: засоби особистої гігієни (зубні щітки, пасти, мила, гігієнічні прокладки, креми, гребінці), шкільне приладдя (зошити, ручки, олівці, фарби, маркери, коректори, гумки, лінійки, кольоровий папір, альбоми для малювання), солодощі та фрукти (окрім печива, якого є досить!), одяг (нижня білизна, шапки, шалики, рукавички, теплі шкарпетки, колготи). 
“Враховуючи свої фінансові можливості, просимо про грошову допомогу, яку використаємо на купівлю потрібних речей для сиріт і на транспорт. Кошти можна переказати на наш рахунок”, – каже Ярина Закутинська.
Якщо волієте принести щось із переліченого, приходьте на вул. Шептицьких, 16 (третій поверх) щодня після 19.00. По докладнішу інформацію звертайтесь до Ярини Закутинської (телефонуйте їй на номер (063)30 91 418 або напишіть листа на електронну скриньку jarka2007@rambler.ru).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7599 / 1.53MB / SQL:{query_count}