Щоби почувалися як удома

Дитячий будинок “Добре серце” потребує коштів на реконструкцію спалень

У рамках акції, організованої до дня Святого Миколая, “Подаруй дитині свято” проводять збір коштів на реконструкцію спалень дитячого будинку “Добре серце”, що в селі Новий Милятин Буського району Львівської області. 
“Зараз у цих кімнатах мешкають по восьмеро дітей. Спальні досить великі, мають по три вікна, що дає змогу поділити кожну на три окремі приміщення, в яких житимуть по двоє-четверо вихованців. Це сприятиме насамперед вихованню відповідальності за свої речі (дитина матиме відчуття чогось “свого”), дозволить уникнути багатьох конфліктних ситуацій. А найголовніше – створить атмосферу, близьку до родинної”, – розповідає організатор акції Мар’яна Павловська.
У цих спальнях необхідно оновити меблі, поставити в кожній  по два двоповерхові ліжка. Вивільнена площа дозволить збільшити особистий простір кожної дитини. Крім того, виникла потреба, щоб у кожній спальні стояла шафа-купе на чотири відділення, де вихованці могли б тримати свої речі, одяг, взуття. Задля створення зручних умов навчання добре було б поставити й по два столи і чотири крісла у кожній спальній кімнаті. 
“Наразі збираємо гроші для реконструкції однієї спальні. Надіємось, що ініціативу підтримають, і решта спалень також будуть перероблені найближчим часом, щоб діти могли почуватися як удома. Збір коштів триватиме і після Свята Миколая”, – пояснює організатор акції.
Кошти можна переказувати безпосередньо на рахунок дитячого будинку:
Р\р 3542 0018 0058 82
ГУДКСУ у Львівській області
МФО 825014
Код 02144559.
Відділ освіти, молоді та спорту Буської РДА (дитячий будинок).
У призначенні платежу вказати – “спонсорська допомога для купівлі меблів”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8416 / 1.53MB / SQL:{query_count}