Стань помічником Святого Миколая!

Діти-сироти, діти з неблагополучних родин, як і всі інші, пишуть листи до Святого Миколая, у яких просять про подарунки, діляться своїми переживаннями

Вони як ніхто інший з нетерпінням чекають свята. Адже, можливо, цього дня здійсняться їхні найпотаємніші бажання. У цих листах вони розповідають про своє життя, пишуть про свої уподобання, улюб­лені предмети в школі, про свої мрії та здібності. 
Потішити таких дітей може кожен – треба тільки взяти у волонтерів листа і купити зазначені в ньому речі! Крім того, організатори благодійних акцій пропонують разом із ними поїхати до сиротинців, інтернатів чи дитячих будинків та власноруч віддати пакунок. У своїх проханнях до Чудотворця діти просять те, що нам, дорослим, під силу реалізувати. Тож не будьмо байдужими! Час братися за добрі справи!

Допоможімо потребуючим львівським сім’ям!

Центр опіки сиріт організовує Свято Миколая для дітей із семи львівських дитячих будинків та для семи сімей, які опинилися в скрутному фінансовому становищі. Так волонтери стали помічниками Святого Миколая і тепер просять людей доброї волі допомогти подарунками. 
“Ми постійно опікуємося  багатодітними і потребуючими сім’ями. В одній із них виховується п’ятеро діток, батьки яких теж виросли в інтернатних закладах. У ще одній – одинока двадцятирічна мама самотужки опікується дитиною. Відвідуємо такі родини і пропонуємо дітям написати листа Святому Миколаю на спеціальному шаблоні. Після цього роздаємо ці листи людям, які зголосилися допомогти. Приймаємо не лише речі, зазначені в проханнях, але й одяг, взуття, засоби гігієни, теплу білизну. Сортуємо їх та віддаємо потребуючим не лише під час Свята Миколая, а й впродовж року”, – розповідає волонтер соціального відділу Центру опіки сиріт Галина Михайляк. 
Окрім цього, волонтери приймають подарунки для вихованців інтернатів та дитячих будинків, які ті отримають під час театрального дійства під назвою “Подарунок Святому Миколаю”, організованого волонтерами руху “Руки Допомоги” при Центрі опіки сиріт.

Потішмо сиріт і хворих діток!

Кожен, хто хоче стати Святим Миколаєм для дитини, може прийти по лист до Львівської міської ради. Тут у холі в рамках соціальної кампанії “Помічник Святого Миколая” поставили ялинку і прикрасили її листами з дитячими бажаннями. Акцію влаштовує молодіжна громадська організація “Ідеї молоді” за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.
“Небайдужі львів’яни активно долучилися до нашої акції. Впродовж кількох днів розібрали 130 листів дітей з інтернату №2, що на вул. Просвіти, 2, та дошкільного кризового центру “Діти вулиці”, що на вул. К. Левицького, 111. І це не лише працівники Львівської міської ради, але й пересічні містяни. 
Зараз на ялинці з’являються листи дітей зі ще одного дитячого будинку та Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні. Хочемо, аби їх назбиралося до 200. Акція триває, ми приймаємо будь-які речі-подарунки для дітей і запрошуємо всіх охочих підтримати їх та подарувати справжнє свято. Для того, аби зробити добру справу, необов’язково витрачати великі суми, адже вихованцям соціальних закладів важлива  увага, а не вартість подарунка. Кожен може здійснити бажання чи мрії потребуючих діток. Долучайтесь до соціальної кампанії, бути помічником Святого Миколая – це круто!” – наголошує координатор акції Соломія Басараб.
Аби стати помічником Святого Миколая, потрібно прийти до ратуші, обрати конверт з листом  і на спеціальній наліпці залишити свої контакти для успішної  координації кампанії, яка триватиме до 18 грудня. Координацію щодо збору подарунків здійснюватимуть у каб. 522 (5 поверх) Львівської міської ради. Кожен помічник матиме змогу 19 грудня з організаторами відвідати святкову програму, особисто вручити подарунок і поспілкуватись з дитиною. Біля ялинки розмістили інформаційний банер з докладнішою інформацією про акцію. Можна й зателефонувати до організатора акції на номер 096-659-01-40.

Зберімо листи з “Дерева бажань”!

У храмі Пресвятої Євхаристії (колишній Домініканський собор) ще на початку листопада виросло “Дерево бажань”. 150 дітей із сиротинців та з багатодітних малозабезпечених львівських сімей зустрілися з помічниками Святого Миколая і написали листи з побажаннями. Після цього ті прохання розмістили на “Дереві бажань”. До речі, таку акцію в цій церкві організовують уже більш ніж 10 років. 
“Тішить, що наше “Дерево бажань” не залишило байдужими львів’ян. Вже понад 300 листів знайшли своїх адресатів, і для цих дітей уже купують подарунки. Та допомога все ще потрібна! Цього року плануємо організувати для наших підопічних екскурсії Львовом,  повести їх на циркову виставу, влаштувати частування солодощами, тож потрібні гроші. Закликаємо всіх небайдужих приносити одяг, взуття, канцтовари, засоби гігієни – все це також потрібне, хоч і не вказане в дитячих проханнях. Тих, хто вже узяв листи, наразі просимо не купувати цукерок і фруктів, адже вони швидко псуються. Про солодощі подбаємо перед самим святом – тоді й можна буде долучитися до акції”, – розповідає помічниця Святого Миколая Мар’яна Корнило.
Зі слів координатора акції Марти Борецької, вони опікуються трьома сиротинцями, у яких перебувають і діти з вадами розвитку. 
“Окрім звичайних подарунків, не відмовимося від дитячих сумішей та підгузків. Будемо раді теплій білизні, рукавичкам, шапкам, шкарпеткам, адже ці речі швидко зношуються. Не гребуватимемо й допомогою під час формування подарунків. 
Якщо хочете дізнатися про акцію “Дерево бажань” більше, прийдіть до храму або зателефонуйте мені”, – каже координатор акції.
Всіх, хто хоче прийти і допомогти формувати подарунки, чекаємо в  храмі Пресвятої Євхаристії (пл. Музейна, 1). Ваша допомога знадобиться щодня з 7.30 до 19.00. Можна долучитися до акції й завдяки благодійній пожертві: 
ЗГРУ ПАТ КБ ПриватБанк
МФО 325321, ЗКПО 38172005
Р-р 26000053820232.
Призначення платежу: “Благодійна пожертва”.
Координатори благодійної акції – Марта Борецька (тел. 067-682-08-25) і отець Тарас Милян (тел. 096-955-93-31).
 Поради тим, що готують подарунки від Святого Миколая вихованцям інтернатів   
– подбайте, аби пакунок не був надто великим;
– багато дітей, які виховуються у інтернатах, мають розумові вади, тож до змісту листа ставтеся з розумінням;
– бувають випадки, коли не можете купити всього, чого просить у листі дитина, – розраховуйте на свої можливості; 
– подарунок не повинен бути надто дорогим (аби інші діти не заздрили), та й щоб не вийшло так, що той, хто написав великий список речей, отримав усе, а той, хто скромно просив хоча б цукерки чи рукавички для молодшої сестри, – лиш це;
– якщо дитина попросила якусь одну, але дорогу річ, можете спакувати подарунок на свій розсуд;
– бажано написати дитині листа від Миколая і в ньому пояснити, чому не все з того, що хотіла, вона отримала: “не помістилось у мішку”, “треба було взяти й подарунки для друзів” тощо;
– варто вкласти образок Чудотворця, написати на звороті повчальну цитату з Біблії, яка була б зверненням Святого Миколая до дитини;
– обов’язково підпишіть, якій дитині, з якого класу призначений ваш подарунок;
– речі можуть бути вживані, але в доброму стані; діти мають потребу в предметах особистої гігієни – зубних щітках, пастах, милі, шампуні;
– можна приносити канцтовари, взуття та одяг.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7412 / 1.61MB / SQL:{query_count}