Стати Миколаєм може кожен!

“Пошта” розповідає про благодійників, які розповсюджують листи-прохання дітей з інтернатів та сиротинців до Чудотворця

Святого Миколая чекає кожен із нас, особливо вихованці дитячих будинків, шкіл-інтернатів та сиротинців Львова і області. Вони вірять, що здійсняться їхні маленькі бажання. І аби не розчарувати дітей у цьому, станьте помічниками Святого Миколая! 
Найбільшої допомоги потребують заклади, що далеко за межами нашого міста, – у різних районах області. Саме на них цього року звернули особливу увагу львівські благодійники. Що й не дивно, адже дитячі будинки, школи-інтернати і сиротинці міста Лева знайшли доброчинців, котрі вже не один рік опікуються ними. 
У своїх листах до Чудотворця діти просять того, що нам, дорослим, під силу реалізувати. Цим дітям украй необхідні теплий одяг, взуття, білизна, книжки, розвивальні ігри, солодощі та забавки. Не будьмо байдужими! Час братися за добрі справи!

Свято для вихованців Лопатинської школи-інтернату

Усі ми добре пам’ятаємо, як у дитинстві з нетерпінням чекали ночі з 18 на 19 грудня, коли в кожну домівку приходить Святий Миколай. Але, на жаль, не всі діти щороку отримують подарунки від Чудотворця. Студентське братство Львівської політехніки в рамках акції Мальтійської служби допомоги “Святий Миколай – дітям з інтернатів” проводить підготовку до цього свята в Лопатинській школі-інтернаті, що у Радехівському районі Львівської області.
“Наше братство вже не раз брало участь у підготовці Свята Миколая. Цього року вирішили допомогти саме цьому інтернату. Діти вже написали листи, які можна брати в організаторів. Допомогти їх розповсюджувати може кожен, як і поїхати разом з нами в інтернат на Свято Миколая чи просто принести якісь речі, котрі покладемо в святкові пакунки вихованцям цього закладу”, – кажуть організатори акції.
Вкрай необхідними є:
– одяг, взуття (можуть бути вживані, але чисті, в доброму стані);
– засоби гігієни;
– канцтовари;
– тканина, бісер, голки (для швейних машинок), інші матеріали для рукоділля;
– книжки для дітей шкільного віку;
– іграшки, настільні ігри.
По докладнішу інформацію можна звернутися до організаторів, зателефонувавши на номери: (093) 769 19 96 (Дмитро); (093) 841 84 92 (Олена).

Подарунки для дітей Краковецької школи-інтернату

Ось уже п’ятий рік львівська спільнота влаштовує Свято Миколая дітям із Краковецької школи-інтернату, що в Яворівському районі Львівської області. 
“Ми не звертаємося до організацій – кошти і подарунки для вихованців збираємо серед знайомих, поширюємо інформацію через соціальні мережі. Обрали цей інтернат не випадково, адже тут направду потребують допомоги. 
Якщо львівські дитячі будинки мають багато благодійників, то ті, що в області, в районах, залишаються сам на сам із нестачею коштів, одягу, взуття. Цього року хочемо зібрати дитяче зимове взуття та верхній одяг, теплу білизну. Плануємо бодай елементарними речами забезпечити вихованців, бо й того не мають. І це проблема не лише цього інтернату – в такому ж стані перебувають усі дитячі будинки, віддалені від Львова”, – розповідає організаторка акції Юлія. 
Крім цього, волонтери хочуть організувати для дітей гарне свято і радо приймуть у свою компанію тих, то може допомогти не лише матеріально, а й своїми акторськими чи режисерськими здібностями. Директор закладу просить усіх небайдужих долучитися до акції – придбати для дітей білизну, бо держава виділяє на дитину лише по одній парі зимових шкарпеток, колготок і трусиків… на два роки.
Аби долучитися до акції, зателефонуйте її організаторам на номери: (063) 6 777 150 (Юля); (093) 054 17 27 (Назар); (097) 304 01 29 (Аня). Можна зателефонувати й до директора школи-інтернату Ольги Йосипівни – (098) 58 43 482. 

Виручімо три дитячі будинки!

Подарувати Свято Миколая вихованцям одразу трьох дитячих будинків вирішила громадська організація “Молодь за зміни”, взявши під опіку Львівський дитячий будинок №1, дитячий будинок “Добре серце”, що в селі Новий Милятин Буського району Львівської області та Дрогобицький дитячий будинок “Оранта”. 
“Торік ми сповна здійснили бажання вихованців дитячого будинку “Добре серце”. Та й упродовж року відвідували наших нових друзів, старалися допомагати їм у всьому. Цього разу захотіли влаштувати свято іншим. Звісно, добре було б, аби всі вихованці дитячих будинків отримали подарунки на Свято Миколая. Тішить те, що їхні листи дуже швидко знаходять адресатів. Зараз маємо 46 помічників Святого Миколая, 50 листів уже розібрали. Сподіваюся, що всі добровольці поставляться з відповідальністю до цієї справи. 
Маємо ще одну проблему – нема кому зіграти Чудотворця (ми ж не актори). Можливо, хтось давно мріяв спробувати себе у ролі Святого Миколая – з радістю допоможемо йому в цьому”, – запевняє організаторка акції Мар’яна. 
Якщо маєте книжки, розвивальні ігри, забавки, чистий одяг в доброму стані, приносьте їх на вулицю Куліша 22/3-а, попередньо зателефонувавши на номер (067) 58 33 006 (Перелік необхідних речей можна прочитати в дитячих листах-проханнях). Наперед вдячні за допомогу і підтримку!

Допоможімо сиротам із “Вишеньки”!

Студентське братство Львівського національного університету ім. І. Франка щороку намагається подарувати свято хоча б невеликій кількості вихованців дитячих будинків. Цього року вирішили допомогти сиротинцю “Вишенька”, що в селі Жовтанці Кам’янка-Бузького району Львівської області. 
“Благодійністю займаємося вже більш ніж десять років. Того разу обрали заклад, в якому перебуває 69 круглих сиріт. Знаємо напевно, що до них, окрім нас, більше ніхто не завітає, тож хочемо максимально втілити бажання цих діточок. У сиротинці виховують дітей шкільного віку – від 6 до 17 років. Маємо вже й листи-прохання від них, які зараз скануємо і будемо розповсюджувати серед людей доброї волі”, – розповідає організатор акції Василь. 
Зі слів волонтерів, найбільше сироти потребують одягу та взуття. Доречними будуть і канцтовари, засоби гігієни, спідня білизна. “Дуже часто люди просто дають гроші і просять, щоб ми самі купили подарунки дітям, бо не мають на це часу. Звісно, будемо раді тим, хто зголоситься допомагати робити пакунки. Проте, думаю, найкраще взяти у нас чийогось листа і здійснити бодай одну дитячу мрію!” – наголошує він. 
Аби долучитися до акції, зателефонуйте її організаторам на номери: (096) 71 83 742 (Василь); (096) 42 62 077, (093) 48 64 091 (Соля).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7782 / 1.59MB / SQL:{query_count}