Ура! Знову канікули!

Аби школярі не нудьгували під час осіннього відпочинку, а батьки не хвилювалися за них, у Львові діятимуть пришкільні установи, дитячі клуби, секції та гуртки

Осінні канікули – пора, якої очікує кожен школяр, адже знову можна відпочити від навчання. 
Здавалося б, після літніх канікул діти ще сповнені сил та енергії, але ж так не хочеться сидіти на уроках, робити домашні завдання, а цілий день бавитися з друзями, гуляти в дворі, насолоджуватися останніми теплими днями. І хоч канікул  всього тиждень, батьки вже мусять подбати про те, аби їхній школярик не сидів під час вакацій перед монітором комп’ютера чи екраном телевізора, зайнявся чимось цікавим. 
Залишати учня вдома самого мама і тато не дуже хочуть. Звісно, якщо дитина вчиться у старших класах, то може про себе потурбуватися, а молодших школярів належить контролювати. Не всім батькам вдасться взяти відпустку і провести час із сином чи донькою, тож доведеться просити допомоги в бабусь та дідусів.
“Під час осінніх канікул планую відвезти донечку до бабусі в село. Кажуть, що цей тиждень буде сонячний і теплий, тож нехай краще проведе дозвілля на чистому повітрі. Та й бабця не дозволить їй сидіти перед телевізором довго, завжди знайде цікаве заняття”, – розповідає мама п’ятикласниці Оксана Полимко.
Батьки Ірини Кошель живуть у Львові, тому її син проведе канікули в місті з дідусем, а ввечері мама забиратиме його додому. “В мого Кирила дуже велика уява, любить щось майструвати, паяти. Кожну хвилину присвячує улюбленому заняттю. На осінні канікули водитиму його до свого батька – так менше хвилюватимуся”, – переконує жінка. 
Та навіть якщо дитина залишиться у Львові, також знайде для себе цікаве заняття, адже під час осінніх канікул в місті діятимуть пришкільні установи, дитячі клуби, гуртки – пропозицій чимало. 

Що пропонують УДЮМКи

Незважаючи на те, що в школі уроків не проводитимуть, різноманітні гуртки при УДЮМКах і дитячих клубах працюватимуть. Можете відвести дитину на заняття, яке їй до вподоби, і вона радо спілкуватиметься з друзями. 
“Педагоги-органі­за­то­ри гуртків, окрім звичних занять, підготували для дітей на осінні канікули різноманітні цікавинки. Для школярів організовуватимуть екскурсії містом, нетривалі прогулянки парком, пленери на природі. Свою роботу вони починатимуть швидше – розклад варто уточнити в учителя чи зателефонувати в УДЮМК. На той чи той гурток школярі можуть приходити зі своїми друзями, які раніше не відвідували його”, – каже головний спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради Ольга Каспришин.
УДЮМКи пропонують спортивні (настільний теніс, важка атлетика, футбол, танці, спортивне орієнтування), творчі (образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво), туристично-краєзнавчі, театральні, музичні та хорові заняття, а також гуртки іноземних мов.
Детальнішу інформацію про роботу УДЮМКів можна одержати, зателефонувавши на номери:
261-68-48 (УДЮМК Галицького району); 295-82-46 (УДЮМК Залізничного району);
254-62-63 (УДЮМК Личаківського  району); 254-64-58 (УДЮМК Сихівського району);
237-23-82 (УДЮМК Франківського району); 252-18-28 (УДЮМК Шевченківського району).

Чим зацікавлять бібліотеки

Сьогодні в міських книгозбірнях можна не тільки почитати книжку, а й знайти для себе інші цікаві заняття. Для постійних відвідувачів бібліотеки Львова пропонують гуртки літературного, краєзнавчого, психологічно-дискусійного, інтелектуального, образотворчого, театрального та музичного спрямувань. 
“У нас є комп’ютери, тож діти мають змогу знайти цікаву інформацію. Проводимо різні гуртки, літературні заняття, віртуальні мандрівки. Маємо психолога, з яким школярі можуть поговорити на різні теми. Буває й так, що батьки приводять дітей на цілий день”, – розповідає працівниця Львівської обласної бібліотеки для дітей Людмила Пуляєва. 

А що в музеях?

Креативне проведення часу пропонує художньо-меморіальний музей Івана Труша (відділ Національного музею ім. Андрея Шептицького). З 28 жовтня до 1 листопада працівники музею запрошують дітей молодшого і середнього шкільного віку на інтерактивний проект “Трушівська осінь”. Впродовж тижня канікул його учасники відкриватимуть для себе чарівний світ мистецтва одного з найвідоміших українських художників Івана Труша, ознайомляться з особливостями осінніх мотивів у його творчості.
“В експозиції музею дітям запропонують екскурсію, тематичні заняття, інтерактивні ігри, вікторини, творчі завдання, пазли і розмальовки. Крім того, учні матимуть змогу взяти участь у майстер-класах з виготовлення осінніх композицій”, – повідомляють організатори проекту.

У пошуках пригод

Креативна міжнародна дитяча школа запрошує до науково-пізнавального осіннього табору “Машина часу”. Протягом канікул, з 28 жовтня по 1 листопада, школярі експериментуватимуть, досліджуватимуть, пізнаватимуть нове.
“Ми пропонуємо альтернативу вуличним розвагам – осінній табір “Машина часу”. Батьки можуть не перейматись, де і чим зайняті їхні діти під час канікул, а самі школярі весело та з користю проведуть час”, – запевняють організатори.
В ігровій формі учні займуться створенням машини часу, подорожуватимуть в загадкове минуле, досліджуватимуть найцікавіше із сьогодення, відвідають неймовірне майбутнє та шукатимуть винаходи на перетині часових просторів. Для цікавішої подорожі їх поділять на вікові екіпажі. Табір орієнтований на школярів від 6 до13 років.
Осінній табір “Машина часу”  працюватиме на базі школи Святої Софії (вул. Вічева, 2)  з 8.30 до 18.30. Вартість подорожі становить 780 гривень (160 гривень на день). Для сімей, які споряджають двох і більше мандрівників, передбачили знижки.
Детальнішу інформацію можна одержати,  зателефонувавши на номер (067) 22 05 247, або ж скористатися електронною поштою: dana.kmds.lviv@gmail.com
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7392 / 1.58MB / SQL:{query_count}