Що робити, аби учень не втратив гостроти зору?

“Моя донечка цього року пішла в другий клас. Почала вивчати сходинки до інформатики. Дуже хвилююся за її зір, адже, попри домашнє завдання, потрібно ще й виконувати вправи на комп’ютері. Що треба робити, аби учень не втратив гостроти зору?”

Марія Прозак, м. Городок


Всеволод Радомський, дитячий офтальмолог: 
– Приблизно 6-8 годин на добу школяр активно працює очима. Для того, щоб вони не перевтомлювались, через кожні півгодини треба дати очам відпочити 5-10 хвилин. 
Добре просто переводити погляд на те, що за вікном, дивитися в далечінь. Слід пам’ятати, що час, проведений перед дисплеєм, стане для очей не відпочинком, а навантаженням. Тому потрібно виконувати й різноманітні вправи. Є багато видів гімнастики для очей. Найелементарніший – водити очима за і проти годинникової стрілки або заплющувати та розплющувати повіки з певною періодичністю. 
Крім того, на гостроту зору впливає й харчування. У раціоні повинна переважати їжа, в якій міститься достатня кількість вітамінів А, Е, групи В, а також лютеїн, – риб’ячий жир, печінка, нирки, курячі або перепелячі яйця, ікра осетрових риб. Не менш важливими є овочі та фрукти, особливо червоного та жовтого кольорів. Для кращого засвоєння вітамінів їх треба споживати зі сметаною чи олією. Не нехтуйте й молочні продукти. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7939 / 1.54MB / SQL:{query_count}