Відпустка… на роботі

Як “підзарядитися”, не виходячи з офісу

Літо закінчилося, а багато хто так і не пішов у відпустку. Таким чином “підзарядитися” можна навіть не виходячи з офісу. Насамперед варто змінити стиль життя, харчування і по можливості – робочий графік (відповідно до свого біологічному ритму). Наприклад, жайворонки можуть приходити на роботу о 6-ій ранку і йти о 14-15-ій годині дня, сови ж, виспавшись, нехай починають робочий день о 14-ій годині.
У вихідні варто цілком змінити вид діяльності: якщо бігали, немов дзига, можна вдатися до щасливого “нічогонероблення” у шезлонгу, якщо ж просиділи в офісі, дивлячись у монітор, – краще зайнятися роботами на городі чи влаштувати піші прогулянки. Увагу треба звернути і на харчування – потрібно їсти більше свіжих фруктів та овочів, пити фреші. Саме в них багато вітамінів, які заряджають енергією на цілий день.
За можливості поставте іонізатор, який очищатиме повітря. Щоб прокинутися без проблем, звечора можна приготувати енергетичний напій. Поставте поряд з ліжком склянку води з ложкою меду, накрийте її тарілкою, на яку покладіть дольку лимона. Вранці, щойно прокинувшись, вичавіть лимон у воду з медом і випийте: це дасть заряд енергії для вранішньої пробіжки чи інших вправ. Після цього бажано добре поснідати і лише після цього йти на роботу.
Якщо втомлюються очі – повісьте поряд із собою яскраву зелену тканину або плакат із зображенням лісу. Ученими доведено: зелений колір має заспокійливу дію. При стресах чи перевтомі допомагає масаж голови. Поставте долоні рук із кожного боку голови вище вух, міцно натисніть і легенько повертайте руки, натягуючи шкіру.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8319 / 1.53MB / SQL:{query_count}