Проконсультувати молодь

У Львові запрацювала ще одна “Клініка, дружня до молоді”

фото: Андрій Польовий
Учора, 26 червня, на базі Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення, що на вул. Короленка, 9, офіційно відкрили відділення медико-психологічної допомоги підліткам та молоді “Клініка, дружня до молоді”. 
У Львівській області це вже десята така клініка. Основним в реалізації принципів роботи відділення є надання допомоги підліткам та молоді шляхом розуміння їхніх проблем, спільного пошуку способів зміни поведінки, спрямованих на збереження репродуктивного здоров’я.
“У своїй роботі “Клініка, дружня до молоді” реалізовуватиме принцип трьох “д” – доброзичливості, доступності, добровільності, – зазначила в.о. директора Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення Марія Малачинська під час відкриття нового відділення. – Це означає, що клініка розташована у зручному та доступному місці, кожен може звернутися сюди добровільно, його доброзичливо зустрінуть і, звичайно, анонімно проконсультують”.
 
фото: Андрій Польовий
Для молоді комплексна допомога є надзвичайно важливою. Тому, звернувшись у відділення, кожен пацієнт віком від 14 до 24 років зможе отримати допомогу та консультацію з питань гінекологічної, дерматовенерологічної та урологічної патологій; здорового способу життя; статевого дозрівання; безпечної статевої поведінки; контрацепції для дівчат та юнаків; інфекцій, що передаються статевим шляхом; ВІЛ-інфекції; проблемної поведінки; депресій, інших психологічних проблем та складних життєвих ситуацій.
За словами Мирослави Децик, головного спеціаліста з охорони материнства і дитинства Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, відкриття такої клініки є дуже важливим. “Буди здоровим зараз модно! Підлітки та молодь стали більше цікавитися спортом та станом свого здоров’я. Але у сім’ї буває по-різному. Наприклад, є підлітки, які не можуть розповісти батькам про проблеми, що виникли у них в процесі дорослішання. Для них важливо прийти в заклад, де вони зможуть абсолютно анонімно отримати консультацію фахівців, а їхні батьки про це не дізнаються”, – зазначила вона.
У відділення при Львівському обласному центрі репродуктивного здоров’я населення можна звертатися з понеділка по п’ятницю з 14.00 до 20.00 без попереднього запису та реєстрації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8230 / 1.54MB / SQL:{query_count}