Дякуємо, найрідніші! Ми вас любимо!

У неділю, 12 травня, Україна святкувала День матері.

Дорога Матусю! Дякую, що ти про нас піклуєшся, можеш приголубити і заспокоїти, втішити і розрадити. Ніколи не ображаєшся, коли ми вередуємо, завжди розумієш і прощаєш. Будь завжди щаслива, Матусю, бо ти цього заслуговуєш! З любов’ю та повагою твої донечки Віра та Софія Багдай
 Дорогі Матусі, насамперед дякуємо, що дали нам життя! Дякуємо за безмежну любов і тепло, турботу та недоспані ночі! Звісно, за гарні і душевні колискові, казки на ніч…
Дякуємо за виховання та терпіння, мудрі життєві поради і слушні настанови! Дякуємо за чуйне серце та щиру молитву! Дякуємо за підтримку та вірув нас! 
Дорогі Матусі, щиро вітаємо вас з Днем матері і зичимо вам міцного здоров’я, спокою, радості, тепла та Божої ласки! Нехай збуваються всі ваші найзаповітніші мрії! Дорогенькі, ми вас любимо та шануємо! Ви надзвичайні!
Сьогодні “Львівська Пошта” друкує привітання та листи, які надійшли на адресу редакції з нагоди цього прекрасного свята (решта – у наступних числах видання). На авторів листів чекають призи від партнерів конкурсу “Чого навчила мене моя матуся?” (про час вручення призів повідомимо на шпальтах газети). 

Матусина ласка безмежна, як небо.
Матусина усмішка гарна, як сонечко.
Хай буде все добре, рідненька, у тебе,
Хай світиться щастям Серця віконечко.
Юліяна  Лозинська 

Про любу бабусю, друзі-малята,
Я можу багато розповідати.
Бабуся моя пече пиріжки
І шиє, і в’яже, і знає казки.
Сльозинки мої вона витирає,
Ніякого горя з нею не знаю.
І, ніби веселка, вона усміхається,
як сонечко тепле, до нас пригортається,
Весело з нею у нашій родині,
Бабуся потрібна кожній дитині.
Павло Лозинський  


До теми:


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8684 / 1.69MB / SQL:{query_count}