Не обманюйте дітей!

Навіть маленька неправда може нашкодити їм

Навіть маленька неправда може нашкодити їм

Американські вчені досліджували вплив на дітей різноманітних байок і побрехеньок, пише mam.ua. Виявилося, що 84 відсотки американських батьків обдурюють своїх дітей. Та найбільше дітям кажуть неправду китайці (100 відсотків сімей), аби син чи донька зразково поводилися. Різниця між китайськими та американськими родинами, на думку вчених, полягає в традиціях процесу виховання, адже в Китаї від дітей вимагають абсолютної поваги до старших.

Крім того, дослідники з’ясували, що ні китайські, ні американські сім’ї не бачать нічого поганого в невеличкій брехні. Основне для них – зразкова поведінка дітей, заради неї вони готові розповідати розмаїті легенди, казки, міфи роками.

Натомість учені закликають батьків не брехати дітям. Особливо небезпечно казати неправду підліткам, адже в цей період життя вони шукають людину, якій можна довіряти: спочатку однодумців серед батьків, а якщо не знаходять їх удома, то йдуть шукати на вулицях. 

Тож відверта брехня чи хитрощі повертаються до батьків бумерангом. Саме тому науковці радять замінити обман винагородою, похвалою або ж вдатися до іншої мотивації. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8136 / 1.52MB / SQL:{query_count}