Чисте повітря – щасливі люди

Щастя пов’язане зі станом довкілля.

Щастя пов’язане зі станом довкілля.

Канадські науковці виявили пряму залежність між тим, наскільки чистим є повітря у окремій країні, і тим, скільки громадян у ній почуваються щасливими. Результати дослідження опубліковані в останньому випуску International Journal of Green Economics.
Економісти університету в Онтаріо Байрон Лью та Мак Арвін порівнювали рівень забрудненості повітря у чотирнадцятьох європейських країнах із тим, скільки людей у кожній із них почуваються щасливими. Аналізували дослідники викиди двоокису вуглецю на душу населення враховуючи, що його основним джерелом є спалювання викопного палива.
 У результатах не йдеться про конкретний показник, після якого кількість щасливих людей різко більшає чи меншає. Подібні показники часто називають у дослідженнях, що з’ясовують взаємозв’язок між заробітками та задоволенням від життя.
У цьому ж дослідженні автори хотіли перевірити, чи є щасливішими громадяни країн із чистішим повітрям. Виявилося, що так справді є. Відтак автори припускають, що політика, яка сприятиме зменшенню рівня забруднення, матиме позитивний ефект.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7567 / 1.53MB / SQL:{query_count}