Українці не довіряють банкам

Наші громадяни воліють позичати гроші у родичів або знайомих, ніж звернутися по позику до банків.

Наші громадяни воліють позичати гроші у родичів або знайомих, ніж звернутися по позику до банків.

Про це йдеться в оприлюдненій доповіді Світового банку, підготовленій на підставі опитування про використання банківських послуг у світі, проведеного Інститутом Геллапа у 148 країнах упродовж 2011-го.
“У Фінляндії 24% дорослих повідомили, що впродовж останніх 12-ти місяців позичали гроші в офіційних фінансових установах, таких як банк, кредитна спілка або мікрофінансова інституція. В Україні тільки 8% респондентів робили це, у Бурунді – лише 2%. Водночас, 37% дорослих в Україні і 44% опитаних у Бурунді за останній рік позичали гроші у членів родини або друзів, водночас у Фінляндії цей показник тільки 15%”, – наводять приклад у доповіді в частині про банківські кредити.
За результатами опитування, лише 41% дорослих українців мають банківські рахунки, серед найбідніших цей відсоток майже вдвічі менший – 21%. Ті, хто має рахунок, використовують його переважно для отримання заробітної плати і лише 5% – з метою накопичення грошей. Кредитні картки мають тільки 19% респондентів.
Усього опитування охопило 150 тис. дорослих респондентів у 148 державах упродовж 2011-го, з них 1000 людей опитали в Україні у липні-серпні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7722 / 1.53MB / SQL:{query_count}