Автомобільні новини: телеграф

Техогляд повернеться?

Український уряд розробив проект постанови, яка передбачає повернення обов’язкового техогляду. ТО хочуть зробити обов’язковим для всіх юридичних осіб. “Сьогодні, за законом, обов’язковому техогляду підлягають лише комерційні авто, які використовуються власниками для отримання вигоди. Уряд пропонує розповсюдити норму на всіх суб’єктів господарювання. Тобто, ТО стане обов’язковим для всіх юридичних осіб”, – розповів голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко, пише аuto.bigmir.net. Нагадаємо, закон про скасування обов’язкового техогляду для приватників був ухвалений минулого літа. 

“Nissan” – партнер Олімпіади-2016

Для проведення Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро японський концерн надасть приблизно 4,5 тисячі автомобілів. Представники оргкомітету спортивного заходу заявляють, що вибір автомобільного партнера тривав понад півроку. Зараз у Бразилії працює складальне виробництво автомобілів “Nissan”. Кілька місяців тому автовиробник заявив про намір інвестувати близько півтора мільярда доларів у будівництво ще одного заводу на території країни.

Автозавод за одне євро

За таку ціну готова продати свій завод у Нідерландах “Mitsubishi”. Але станеться це за умови, що новий власник гарантує збереження нинішнього штату і його повну зайнятість, пише itar-tass.com. Про це заявив президент компанії “Mitsubishi Motors” Осаму Масуко. Зараз на заводі працюють півтори тисячі осіб, але через фінансові проблеми в єврозоні виробництво автомобілів впало на 50 відсотків і компанія зазнає збитків. Крім того, Осаму Масуко розповів, що “Mitsubishi Motors” найближчим часом має намір закрити все виробництво у країнах Євросоюзу. У планах компанії розширювати виробництво в Росії і Таїланді, саме там бачать перспективи зростання і стабільно високий попит.

Автомобільне обмеження

Китайським чиновникам заборонили їздити дорогими машинами. Відтепер держчиновники країни не мають права купувати автомобілі вартістю понад 28,5 тисячі доларів США. Крім того, об’єм двигуна службового авто не повинен бути більше як 1,8 літра. Такий крок експерти пов’язують із відродженням китайської автокомпанії “Shanghai”. Передбачається, що законопроект суттєво полегшить відновлення марки. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8504 / 1.54MB / SQL:{query_count}