Морозний Львів розтанув у шоколаді

Лютий холод таки не став на заваді традиційному Святу шоколаду, що відбувся у Львові наприкінці минулого тижня.

Лютий холод таки не став на заваді традиційному Святу шоколаду, що відбувся у Львові наприкінці минулого тижня.

Й львів’яни вкотре довели, що шанують й розуміються на тонкощах цього екзотичного продукту.
На майданчику “Світоча” перед Оперним театром був справжній аншлаг. Шанувальники шоколаду вирішили, що без “Світоча” святкувати не годиться. І яскравий на­мет у вигляді цукерки “Трюфель” перетворився на демократичний осередок захопливих шоколадних фантазій і чудес, цікавих конкурсів, забав, концертів. Але, звичайно ж, у центрі уваги був Його Величність Шоколад. 
У середині золотистого трюфеля були імпровізовані шоколадні цехи. Тут можна було не лише побувати на екскурсії на “шоколадній фабриці”, а й самому спробувати створити цукерки. Відвідувачам пропонували гарячий рідкий шоколад та різноманітні смачні начинки і добавки “Світоча” – кожен був сам собі кондитером. 
Гості “цукерки” могли нагородити себе, виготовивши значок із логотипом  “Світоча” у різні роки чи спеціальну “медальку”. Оскільки обгортки світочанських цукерок різної форми та яскравих кольорів, то з них шанувальники львівського шоколаду викладали  справжні витвори мистецтва. На спеціальному панно кожен мав можливість спробувати самотужки викласти мозаїчну картину із цукерок. 
Усіляких цікавинок було досхочу – вражень вистачить надовго.
 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7907 / 1.53MB / SQL:{query_count}