Проблемне паркування

Жінки паркують свої машини довше, але акуратніше

Жінки паркують свої машини довше, але акуратніше

Компанія NCP, оператор парковок у Британії, підготувала дослідження про те, як паркуються різні водії. Дослідники майже місяць вивчали поведінку 2,5 тисячі водіїв на 700 британських стоянках. 

За даними опитування, чоловіки в середньому витрачають на паркування на п’ять секунд менше за жінок, зате більшість леді (77% ) ставлять машини так, щоб не заважати іншим і не порушувати правила, пише auto.bigmir.net. Поведінку на стоянці оцінювали за кількома показниками: наскільки швидко водій знаходив місце, чи акуратно поставив машину, чи не заважала вона іншим автомобілістам, як швидко вдавалося припаркувати автомобіль і так далі. Чоловіки змогли показати кращий результат за часом паркування. У них цей маневр у середньому зайняв 16 секунд, тоді як у жінок – 21 секунду.

ДО ТЕМИ

У листопаді минулого року жінці із Сицилії виписали рекордний штраф за неправильне паркування у розмірі 32,5 тисячі євро. Таку суму випадково вибила операційна система. Відповідно до оформленого протоколу, в суму штрафу було включено і пеню за прострочену оплату аж на 2200 років, а це виходить, що жінка припаркувала своє авто у неправильному місці ще до Різдва Христового. Після отримання повідомлення жінка потрапила до лікарні з серцевим нападом. Як згодом виявилося, насправді штраф мав становити 102 євро.  

Трохи раніше схожий експеримент зробили у Німеччині, де на паркінгах встановили камери спостереження. Німці також підтвердили, що жінки паркуються довше за чоловіків, зате роблять це акуратніше. Окрім цього, жінки краще шукають вільне для паркування місце і ретельніше здійснюють кожен маневр, особливо під час паркування заднім ходом. Що стосується чоловіків, то вони впевненіші в собі і краще вписуються у паркувальне місце переднім ходом. Проте, якщо їх автомобіль став на паркувальне місце невдало, лише дехто готовий його переставити.

Ще одне дослідження зробили психологи Рурського університету в Бохумі. Біопсихолог Клаудія Вольф запевняє, що у паркуванні, незалежно від статі, ключову роль відіграють два фактори – просторові здібності та самооцінка. “Має значення те, чи вважає себе людина добрим чи поганим паркувальником”, – пояснює Клаудія Вольф. Психолог радить жінкам набратися сміливості та сприймати вільне місце для паркування не як загрозу, а як виклик або складне завдання. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8851 / 1.55MB / SQL:{query_count}