ІТ новини: телеграф

Контроль за е-грошима

Податкова адміністрація хоче посилити контроль за електронними грошима, адже через два роки їх обіг в Україні сягне 15 млрд грн. Такі дані повідомив заступник голови Державної податкової служби – начальник податкової міліції Андрій Головач. За його словами, у 2011 році обсяг ринку електронних грошей становив 2,5 млрд грн, у 2009-му – близько 1,3 млрд, а 2007-го – 250 млн грн. Незважаючи на ріст цих обсягів, податкові надходження від суб’єктів, які здійснюють інтернет-торгівлю, фактично відсутні, бідкаються податківці. Тому в податковій міліції вже створено підрозділ для контролю за обігом електронних грошей.

Суд через “Skype”

Українцям можуть дозволити судитися через “Skype”. У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який дозволяє брати участь у судових процесах у режимі відеоконференції, пише watcher.com.ua. Проект закону було внесено народним депутатом від БЮТ Валерієм Писаренком. Згідно з положеннями закону, господарські суди в Україні за клопотанням однієї із сторін, третьої особи, прокурора або іншого учасника процесу можуть дозволити стороні брати участь у суді в режимі відеоконференції. Використання відповідної техніки повинно гарантувати належну якість відео та звуку. У випадку технічних проблем чи відсутності зв’язку суд має право перенести засідання. В проекті закону вказано, що його впровадження не потребує додаткових затрат з державного бюджету, оскільки більшість судів можуть обладнати свої зали необхідним устаткуванням.

“Google+”  для дітей

Соціальна мережа “Google+” знизила вікову планку для реєстрації на сайті. Раніше мінімально допустимим віком для входу на “Google+” були 18 років. Відтепер користуватися “Google+” зможуть від 13 років, за винятком тих країн, в яких додатково обумовлені інші правила – Іспанії, Нідерландів та деяких інших. 

Wi-Fi в потягах

Цього місяця Wi-Fi з’явиться тільки в одному українському потязі, пише proIT. Новий швидкісний поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з 16 лютого вийде на маршрути №161-162 Харків – Київ. У потязі можна буде користуватися ноутбуком безпосередньо на пасажирському місці, оскільки кожне крісло 1-го, 2-го класів і крісла для VIP-пасажирів будуть обладнані розетками з живленням 220 В. Обладнання, встановлене в поїзді, забезпечує можливість роботи бездротового інтернету (Wi- Fi) на час усього рейсу.

Рекорди “YouTube”

Кожного дня на відеосервісі “YouTube” дивляться більше чотирьох мільярдів роликів, – це новий рекорд ресурсу. А кожну хвилину заливають більше 60 годин нового відео. Цей показник виріс на чверть за останні вісім місяців. Такий ріст зумовлений просуванням мобільних версій сервісу та залученням роликів професійного рівня, вважають в “YouTube”. При цьому сервіс заробляє тільки на трьох мільярдах переглядів на тиждень. До речі, за минулий рік “YouTube” загалом заробив 5 млрд доларів США.

“Mozilla” обновилася

Некомерційна організація “Mozilla Foundation” випустила стабільну версію браузера “Firefox 10”. Завантажити додаток можна на сайті “Mozilla”. До речі, у браузері “Firefox 13”, вихід якого запланований на початок червня 2012 року, планується повністю перейти на автоматичну систему оновлень. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8421 / 1.55MB / SQL:{query_count}