Міжнародні новини: телеграф

Прокуратура проти президента

Німеччина. Розпочато перевірку за новими підозрами щодо президента країни Крістіана Вульфа та його дружини Беттіни. За словами берлінського прокурора Сімони Гербет, її відомство перевіряє, чи одержала родина президента автомобіль “Audi Q 3” у прокат на пільгових, порівняно з іншими громадянами, умовах. Німецька преса з’ясувала, що берлінський автосалон надав дружині президента автомобіль на підозріло вигідних умовах – ще до того, як машина офіційно з’явилася на німецькому ринку, причому президентське подружжя не заплатило за це ні копійки. Компанія “Audi” належить концерну “Volkswagen”, великим акціонером якого є федеральна земля Нижня Саксонія. Водночас Крістіан Вульф, будучи прем’єр-міністром цієї землі, довгий час представляв її в наглядовій раді “Volkswagen”. Раніше німецька прокуратура вже проводила перевірку стосовно Крістіана Вульфа у зв’язку з кредитами, отриманими ним від дружини його друга-мільйонера Егона Геркенса та “BW-Bank”. В обох випадках слідчі відмовилися порушувати кримінальні справи.

Генсека ООН закидали взуттям

Палестина. Мешканці Сектора Газа закидали кортеж генсека ООН Пан Гі Муна камінням, брудними черевиками та пластиковими стільцями. Ніхто не постраждав. Демонстрація була організована родичами палестинців, які ув’язнені в ізраїльських тюрмах. Араби звинувачують генсека ООН в упередженому ставленні до палестино-ізраїльської проблеми. 

Хлопчик більше не пісяє

Бельгія. У Брюсселі вимкнули подачу води до “Хлопчика, який пісяє” – головного символу країни. Причиною стали незвичні для країни морози – мінус 10 градусів за Цельсієм, що значно нижче за мінімум для цього регіону та пори року. Чиновники побоюються, що механізм усередині статуї може пошкодитися через холоди. Обіцяють, що як тільки погода поліпшиться, легендарний фонтан знову запрацює. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8720 / 1.53MB / SQL:{query_count}