Міжнародні новини: телеграф

Епідемія “свинячого” грипу

Мексика. В країні з початку 2012 року вже понад 1,5 тисячі людей заразилися новим штамом вірусу А/H1N1 (більше відомим як “свинячий” грип), 29 з них померли. “Очікується, що в лютому-березні кількість випадків захворювання ще збільшиться”, – попередив міністр охорони здоров’я країни. Натомість в українському Центрі грипу та ГРВІ Центральної СЕС МОЗ вважають, що інформація про новий штам “свинячого” грипу, від якого не рятують жодні щеплення, – чергове інтернет-залякування, хоча у Сімферополі грип A/H1N1 виявлено у семи пацієнток пологового будинку №2.

Найдорожча будівля у світі

США. Новий Всесвітній торговельний центр у Нью-Йорку, споруджений на місці терактів 11 вересня 2001 року, визнаний найдорожчою будівлею у світі. За розрахунками видання “The Wall Street Journal”, вартість будівництва нового хмарочоса сягнула 
3,8 мільярда доларів. Зазначимо, що досі найвища будівля у світі – Бурдж-Халіфа у Дубаї – обійшлася лише в 1,5 мільярда. 

Святий Валентин під забороною

Узбекистан. Місцева влада фактично скасувала святкування Дня святого Валентина, заборонивши заплановані на цей день концерти та інші розважальні заходи. Замість цього закоханим доведеться задовольнятися читанням віршів середньовічного імператора Бабура. Вечір поезії відбудеться увечері 14 лютого в палаці “Істіклол” (“Незалежність”). Наголосимо, що інші мусульманські країни також вороже ставляться до свята кохання, що номінально вважається християнським. Зокрема, його святкування заборонили в Саудівській Аравії та Ірані. А в Малайзії минулого року поліція влаштувала справжнє полювання на закохані пари, які вирішили відзначати це свято. З метою “запобігання аморальній поведінці серед мусульман” були затримані понад 200 людей. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8159 / 1.53MB / SQL:{query_count}